با امضای تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، حضور مراکز دانشگاه آزاد در شبکه آزمایشگاهی با سهولت و شتاب بیشتری انجام می‌شود.

به منظور گسترش همکاری‌های علمی و آموزشی و بهره‌مندی پژوهشگران و صنایع کشور از توانمندی‌ها و قابلیت‌های فنی و تخصصی آزمایشگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی و شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

 

بر اساس این تفاهم‌نامه که بین دکتر بابک نگاهداری، رئیس پژوهشگاه و شبکه‌ آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، و دکتر رضا اسدی فرد، مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، امضا شد، سازوکارهای حضور و فعالیت مراکز دانشگاه آزاد در شبکه آزمایشگاهی تسهیل شده است.

 

امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد و شبکه

 

طبق این تفاهم‌نامه، تقویت شبکه‌سازی داخلی دانشگاه آزاد و همچنین استانداردسازی و ایمنی آزمایشگاه‌های دانشگاه، با همکاری شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد و آزمایشگاه‌های دانشگاه آزاد پس از عضویت در شبکه آزمایشگاهی، می‌توانند از حمایت‌ها و تسهیلات این شبکه، بهره‌مند گردند.

 

دانشگاه آزاد اسلامی نیز شرایط و سازوکارهای لازم به منظور حضور آزمایشگاه‌های تحت پوشش خود را در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی فراهم خواهد کرد. همکاری اساتید و اعضای هیئت علمی و همچنین کارشناسان واحدهای دانشگاه آزاد در کارگروه های تخصصی شبکه آزمایشگاهی و اطلاع رسانی برنامه‌ها، فعالیت‌ها و خدمات شبکه آزمایشگاهی و همچنین تسهیلات و اعتبارات باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی به دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه، از دیگر بندهای این تفاهم‌نامه است.

 

شایان ذکر است شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، فعالیت خود را از سال 1393 ذیل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آغاز کرده است و بیش از دو میلیون و پانصد هزار خدمت را در سال به پژوهشگران و صنایع کشور ارایه می‌کند.

 

اطلاعات توانمندی‌های آزمایشگاهی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

 

کلمات کلیدی : همکاری کشورها,دانشگاه آزاد اسلامی,شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)
Captcha