با حمایت شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، اعتبار دانشجویان برگزیده بنیاد ملی نخبگان برای استفاده از خدمات آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاهی به بیش از 30 میلیارد ریال افزایش داده شد.

به گزارش شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در راستای حمایت از برگزیدگان بنیاد ملی نخبگان، مبلغ اعتبار تخصیص یافته برای دریافت خدمات آزمایشگاهی هر دانشجوی برگزیده سال تحصیلی 98-97، از 15 میلیون ریال به 20 میلیون ریال افزایش داده شد.

 

بر این اساس، 1564 نفر دانشجوی برگزیده بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 98-97 می‌توانند تا سقف 20 میلیون ریال از هزینه خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز خود را از محل این اعتبار پرداخت کنند.

 

شایان ذکر است که برای آن دسته از مشمولان این یارانه که پیش از این از سقف 15 میلیون ریالی اعتبار خود استفاده کرده‌اند نیز این سقف افزایش یافته است و 5 میلیون ریال دیگر نیز می‌توانند برای دریافت خدمات آزمایشگاهی، یارانه دریافت کنند.

 

خدمات آزمایشگاهی

 

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، با هدف تسهیل در دریافت خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز دانشجویان نخبه کشور، طرح‌های تخفیف ویژه‌ای برای بهره‌مندی برگزیدگان بنیاد ملی نخبگان از سال 1394 تا کنون ارایه داده است.

 

647 نفر از برگزیدگان سال‌های تحصیلی 94 تا 96، تعداد 159 نفر از برگزیدگان نخبه سال تحصیلی 97-96 و 160 نفر از برگزیدگان سال 98-97 نیز تا کنون برای دریافت خدمات آزمایشگاهی از مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی در مجموع بیش از 15 میلیارد ریال یارانه دریافت کرده‌اند.

 

دانشجویان برگزیده بنیاد ملی نخبگان در سال 98-97، می‌توانند با مراجعه به باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی  و انتخاب طرح ویژه نخبگان 97-98، از مزایای این طرح برخوردار گردند.کلمات کلیدی : خدمات آزمایشگاهی,تامین اعتبار,بنیاد ملی نخبگان,شبکه آزمایشگاهی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)
Captcha