اخبار سایت
دوره آموزشی آشنایی با مبانی، الزامات و ممیزی استاندارد ISO/IEC 17025، در آزمایشگاه مرکزی دانشگاه رازی کرمانشاه با حضور کارشناسان آزمایشگاه و تعدادی از اعضای هیئت علمی دانشگاه، نوزدهم فروردین‌ماه سال جاری برگزار گردید.

با توجه به اهمیت استقرار استاندارد ISO/IEC17025 در آزمایشگاه‌ها، شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، مراکز آزمایشگاهی عضو شبکه را به پیاده‌سازی این استاندارد تشویق و از ایشان در استقرار الزامات و دریافت اعتبارنامه این استاندارد حمایت می‌کند. این حمایت در دو مرحله انجام می‌شود:

 

1- تعیین ناظر از سوی شبکه به منظور ارایه مشاوره و آموزش اولیه و نظارت بر استقرار استاندارد در آزمایشگاه به عنوان نماینده شبکه که این حمایت برای همه اعضای آزمایشی و قطعی شبکه ارایه می‌گردد؛

 

2- پرداخت بخشی از مجموع هزینه قرارداد بین آزمایشگاه و شرکت مشاور استقرار استاندارد و هزینه ممیزی نهایی آزمایشگاه که به اعضای قطعی شبکه تعلق می‌گیرد.

 

آزمایشگاه مرکزی دانشگاه رازی کرمانشاه، از اعضای قطعی شبکه آزمایشگاهی است که توانمندی‌ها و امکانات تجهیزاتی آن در صفحه اختصاصی آزمایشگاه در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، در دسترس علاقمندان قراردارد.

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)