اخبار سایت
تفاهم نامه همکاری مشترک بین شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی و پژوهشکده سیستم‌های مدیریت کیفیت و بازرسی پژوهشگاه استاندارد به امضا رسید.

همکاری پژوهشکده سیستم‌های مدیریت کیفیت و بازرسی پژوهشگاه استاندارد و شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، در راستای انجام اقدامات موثر برای ارتقای دانش علمی و فنی آزمایشگاه­ها در حوزه‌های مختلف فناوری و همچنین ارتقای کیفیت عملکرد آزمایشگاه‌ها، در قالب 5 مورد کلی زیر منعقد شده است:

 

- به کارگیری راهکارهای ارتقا، تقویت و توانمندسازی آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاهی؛

- همکاری مشترک در اجرای پروژه‌های تحقیقاتی؛

- همکاری در تدوین استانداردهای ملی و بین المللی؛

- همکاری و استفاده از ظرفیت‌های طرفین در برگزاری دوره‌های آموزشی، سمینارها و همایش‌ها با هدف به روز رسانی اطلاعات علمی و فنی آزمایشگاه‌ها؛

- همکاری در بهبود و ارتقای سطح کیفی آزمایشگاه‌ها از جمله برگزاری آزمون مهارت، تهیه RM، CRM و انجام مقایسات بین آزمایشگاهی.

 

بر اساس این تفاهم‌نامه، امکان برگزاری آزمون‌های مهارت بر اساس نیاز موجود در مراکز عضو شبکه به صورت اختصاصی و همچنین انجام مقایسات بین آزمایشگاهی در حوزه‌های مختلف فناوری از طریق مرکز آزمون مهارت پژوهشگاه استاندارد فراهم شده است.

 

شبکه آزمایشگاهی و مرکز آزمون مهارت آمادگی دارند پیشنهادها و درخواست‌های مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی را به منظور برگزاری اختصاصی آزمون مهارت و یا مقایسات بین آزمایشگاهی در حوزه‌های مختلف فناوری دریافت نمایند.

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)