طی نشستی، برنامه‌های حمایتی، خدمات و تسهیلات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل معرفی شد.

با حضور دکتر قریشی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، روز چهارشنبه 98/10/18 از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۱:۳۰، سالن پردیس این دانشگاه میزبان نمایندگان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی بود.

 

در این نشست به معرفی این شبکه و شرایط عضویت در آن، خدمات، تسهیلات و برنامه‌های تخفیف به محققان دانشگاهی شامل اعضاء هیئت علمی، پسا دکتری و دانشجویان دکتری پرداخته شد.

 

این نشست با حضور اعضا هیئت علمی، مدیران و کارشناسان آزمایشگاهی، نمایندگانی از شرکت‌های خصوصی، دانشجویان دکتری، کارشناسی ارشد و محققان پسا دکتری برگزار شد.

 

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

 

ابتدا در مورد شبکه آزمایشگاهی و چگونگی فعالیت این مجموعه و روابط آن با آزمایشگاه‌های کشور توضیحاتی بیان شد و سپس توضیحات کاملی در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی به اعضای هیئت علمی و دانشجویان و محققان، چگونگی استفاده از حمایت‌های شبکه، چگونگی ثبت نام افراد در باشگاه مشتریان و استفاده از طرح حمایتی زمستانه، چگونگی عضویت آزمایشگاه‌ها در شبکه و ارزیابی سالیانه‌، چگونگی ثبت خدمت در پلتفرم آزمایشگاهی برای شرکت کنندگان ارائه شد.

 

در ادامه این نشست، حاضران جلسه سوالات و پیشنهادهای خود را درخصوص فعالیت‌ها و حمایت‌های شبکه آزمایشگاهی و نیز چگونگی عضویت در باشگاه مشتریان شبکه، مطرح کردند.

 

در پایان این  نشست به قید قرعه به 22 نفر از شرکت کنندگان گرنت 100 درصدی 200 هزار تومان و 500 هزار تومان اعطا شد. همچنین کارشناسان دستگاه و مدیران آزمایشگاهی بصورت انفرادی مشکلات خو د را در زمینه‌های مختلف آزمایشگاهی با نماینده شبکه در میان گذاشتند.

 اطلاعات توانمندی ها و خدمات آزمایشگاهی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی در دسترس پژوهشگران و صنایع کشور قراردارد.

کلمات کلیدی : شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)
Captcha