پردازش‌های سنگین و مبتنی بر گرافیک، توسط شرکت رایانش ابری فردوسی و بر بستر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، تا پایان سال جاری با تخفیف 30 درصدی ارائه می‌شود.

این روزها پردازش داده‌های سنگین رایانه‌ای و محاسبات سنگین روی داده‌ها، یکی از دغدغه‌های دانشجویان، اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، پژوهشگران، فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و سایر اعضای زیست‌بوم فناوری و نوآوری است که انجام صحیح آن، به رایانه‌ها، سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای پیشرفته نیاز دارد.

 

برخورداری از تمامی این تجهیزات، برای تمامی افراد فعال، به تنهایی ممکن نبوده و نیاز است تا شرکت‌های توانمند در این حوزه، از بستری برخوردار باشند تا توانمندی‌ها و خدمات فناورانه خود را به طور گسترده ارائه دهند.

 

شرکت رایانش ابری فردوسی یکی از مجموعه‌های عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی است که خدمات متنوعی را در این حوزه‌ها از جمله محاسبات سنگین و پردازش های مبتنی بر گرافیک به مخاطبان ارائه می‌دهد.

 

خدمات آزمایشگاهی محاسبات رایانه‌ای سنگین و گرافیکی با تخفیف ارائه می‌شود

 

بر همین اساس، بسته‌های مربوط به خدمات محاسبات سنگین و پردازش های مبتنی بر گرافیک تا انتهای سال جاری با 30 درصد تخفیف به مراکز عضو و اعضای باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی ارائه خواهد شد. همچنین علاوه بر تخفیف فوق، مزایا و تسهیلات زیر نیز در نظر گرفته شده است:

 

مخاطبان این خدمات، از تسهیلاتی همچون 100 هزار تومان شارژ هدیه جهت تست اولیه، نصب و پشتیبانی رایگان نرم افزارهای محاسبات سنگین، امکان استفاده از گرافیک پیشرفته و برنامه نویسی حوزه یادگیری برخوردار خواهند شد.

 

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیش‌تر و رفع ابهامات، می‌توانند با شماره های 38804247-051 و 09038145185 (ایتا و واتساپ) تماس حاصل کنند.

 

کلمات کلیدی : شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی,معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code