"پردازش تصاویر تشدید مغناطیسی کارکردی (fMRI) عنوان مسابقه کشوری است که آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز به زودی برگزار می‌کند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ آزمایشگاه ملی نقشه ‏برداری مغز در نظر دارد مسابقه ای با موضوع "پردازش تصاویر تشدید مغناطیسی کارکردی (fMRI)" برگزار کند. سؤال و داده های مسابقه به زودی بر روی وبسایت این آزمایشگاه قرار می گیرد تا علاقمندان به صورت انفرادی در این مسابقه شرکت کرده و نتایج حاصل از پردازش تصاویر تشدید مغناطیسی را به آزمایشگاه ارسال کنند.
همچنین در مرحله بعدی نتایج توسط داوران برجسته ای ارزیابی شده و از میان تمامی شرکت کنندگان، از نفرات برتر برای مرحلۀ دوم مسابقه که به صورت حضوری در محل آزمایشگاه برگزار خواهد شد، دعوت به عمل می آید. در پایان، به سه نفر جوایز نفیس به همراه لوح تقدیر اهدا خواهد شد. علاقمندان برای ثبت نام از طربق سایت آزمایشگاه نقشه برداری مغز تا 30 مرداد ماه سال جاری فرصت دارند.

 آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز، در سال 96 به عضویت شبکه آزمایشگاهی فناوری‎های راهبردی درآمده است و خدمات آزمایشگاهی حوزه علوم شناختی را به متقاضیان ارائه می‎کند.

filereader.php?p1=main_4aab280a709819f37
کلمات کلیدی : مسابقه,پردازش تصویر

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code