اخبار سایت
عارفیان مدیر کارگاه‌های سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، برگزاری این کارگاه‌ها را قدمی در راه توانمندسازی پژوهشگران حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی عنوان کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، احسان عارفیان مدیر کارگاه‌های سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی بیان کرد: به‌منظور توانمندسازی و افزایش توان آموزشی و عملیاتی دانشجویان و پژوهشگران حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی کشور، طبق روال جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، در سومین دوره آن نیز درصدد برگزاری کارگاه‌هایی هستیم که به‌واسطه آن پتانسیل و توانمندی این پژوهشگران را افزایش دهیم.


وی توضیح داد: کارگاه‌ها در حوزه‌های عملیاتی و به‌منظور تقویت توان عملیاتی پژوهشگران سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی طراحی شده است. مراکز متعدد دانشگاه‌های تهران و مراکز پژوهشی برای برگزاری این کارگاه‌ها در برگزاری این کارگاه‌ها همکاری خواهند داشت.  


عارفیان با اشاره به مراکزی که کارگاه‌های سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در آن برگزار می‌شود، گفت: دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، پژوهشگاه رویان، مرکز تحقیقات بن‌یاخته، پژوهشگاه ملی ژنتیک میزبان برگزاری این کارگاه‌ها خواهند بود.


وی بیان کرد: از مراکز، دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها درخواست می‌کنیم پروپوزال‌های خود را برای برگزاری کارگاه به ما ارائه دهند. بعد از بررسی پروپوزال‌ها و با توجه به میزان رضایت شرکت‌کنندگان در سال‌های قبل از برگزاری این کارگاه‌ها، در مورد نحوه برگزاری کارگاه‌ها و عناوین آن تصمیم‌گیری و در سایت جشنواره اعلام خواهد شد.


به گفته وی، این کارگاه‌ها از تاریخ 3 تا 8 آذرماه 97 پیش از برگزاری سومین کنگره جشنواره ملی بین‌المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی برگزار می‌شود تا علاقه‌مندان بتوانند از کنگره نیز بهره ببرند.


سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، 3 لغایت 10 آذرماه 1397، در محل سالن اجلاس سران و توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)