به دنبال انتشار رتبه بندی مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، رتبه‌بندی رابطین این مراکز نیز بر اساس عملکرد ایشان در سال 1396، اعلام شد.

سالانه پس از ارزیابی عملکرد مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، رابطین این مراکز نیز با هدف ایجاد انگیزه و افزایش تعامل ایشان با شبکه، مورد ارزیابی و رتبه بندی قرار می‌گیرند.

 

در این رتبه‌بندی، شاخص‌هایی مانند حضور در نشست رابطین شبکه، آشنایی با دستورالعمل‌ها و روال‌های شبکه، نقش رابط در توسعه شبکه، میزان و نحوه ارتباط وی با شبکه و سایر مراکز عضو و مواردی دیگر، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. در سال 96، عملکرد 235 رابط در این ارزیابی پایش شده‌است.

 

لازم به ذکر است، تا پایان سال 96، 282 مجموعه آزمایشگاهی از دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی دولتی و شرکت‌های خصوصی سراسر کشور عضو قطعی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی بوده‌اند. این مراکز در سال 96 بیش از دو میلیون و 180 هزار خدمت آزمایشگاهی به بیش از 68 هزار مشتری شامل پژوهشگران، دانشجویان و صنایع کشور ارایه کرده و درآمدی در حدود 1163 میلیارد ریال داشته‌اند.

 

شایان ذکر است جزئیات ارزیابی انجام شده و امتیازات مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی و رابطین آنها، در قالب کارنامه‎ای تهیه و برای مراکز ارسال می‌شود تا آزمایشگاه با تقویت نقاط مثبت و توانمندی‌ها و برطرف نمودن نقاط ضعف، نسبت مسیر رشد و توسعه خود را با کیفیت بهتری پیش بگیرد.

 

در این دوره از ارزیابی عملکرد رابطین مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی، 9 نفر توانسته‌اند دست کم 80 درصد امتیاز این ارزیابی را کسب کنند که اسامی آنها عبارت است از:

رتبه نام رابط نام سازمان امتیاز (100)
1 فریده باتقوا پژوهشکده آنالیزی کیمیازی 87/95
2 بهارک سلطانی آزمایشگاه های جامع تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 84/49
3 سیما میرزایی مجموعه آزمایشگاه‌های متالورژی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی شریف 82/78
4 شمیم صمدیان آزمایشگاه تحقیقاتی نانومواد معدنی دانشکده شیمی پردیس علوم دانشگاه تهران 82/23
5 مرتضی فاراب پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی-ابن سینا 82/01
6 محمدعلی ورشابی مجتمع خدمات آزمایشگاهی دانشگاه صنعتی شریف 81/66
7 صدیقه صادق حسنی پژوهشکده کاتالیست و نانوفناوری پژوهشگاه صنعت 81/54
8 محمود نادری موسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع کشور 80/09
9 مهدیه فصاحت آزمایشگاه مرجع مرکزی دانشگاه علم و صنعت ایران 79/99

 

فهرست کامل این رتبه‌بندی که در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی به نشانی www.Labsnet.ir منتشر شده است، از اینجا قابل دریافت است.

کلمات کلیدی : ارزیابی آزمایشگاه‌ها,رتبه بندی آزمایشگاه ها,شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code