آزمایشگاه مرکز پژوهش متالورژی رازی، به عنوان آزمایشگاه همکار نمونه استاندارد استان تهران در سال 97 انتخاب شد.

مرکز پژوهش متالورژی رازی در سال 1361 به منظور انجام پژوهش‌های علمی، فنی، اقتصادی، طراحی و مهندسی، تهیه نرم افزارهای تخصصی، ارائه خدمات آزمایشگاهی- پژوهشی، آموزش، اطلاع رسانی و آینده نگری در حوزه مهندسی و علم مواد تاسیس گردید. زمینه‌های اصلی فعالیت مرکز، علم و مهندسی مواد، متالورژی، شیمی، پلیمرها، سرامیک‌ها، طراحی محصول و فرایندهای تولید مواد فلزی و غیرفلزی، مدل سازی و شبیه‌سازی فرایندهای طراحی و تولید مواد مهندسی است.

مرکز پژوهش متالورژی رازی در همایش تجلیل از واحدهای نمونه استان تهران که با حضور ریاست سازمان استاندارد و مدیرکل استان تهران این سازمان برگزار شد، به عنوان واحد نمونه آزمایشگاهی استان تهران معرفی و لوح و تندیس دریافت کرد.

 

همچنین این مرکز افتخار عنوان «آزمایشگاه تایید صلاحیت شده نمونه کشوری» را در مهرماه سال جاری از سوی سازمان ملی استاندارد کسب کرده است.

 

آزمایشگاه مرکز پژوهش متالورژی رازی جزو آزمایشگاه‌های خصوصی عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی است که توانمندی‌ها و خدمات این آزمایشگاه در صفحه اختصاصی آزمایشگاه در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی برای علاقمندان ارایه شده است.

کلمات کلیدی : مرکز پژوهش متالورژی رازی,استاندارد

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code