مرکز پژوهش متالورژی رازی 16 دی ماه 98 میزبان کارگاه آموزشی شناسایی و انتخاب فولادها است.

در راستای ارتقاء سطح عملی در حوزه فولاد، کارگاه آموزشی یک روزه شناسایی و انتخاب فولادها در تاریخ 16/10/98 در مرکز پژوهش متالورژی رازی برگزار می‌شود.

مراکز تحقیقاتی که در زمینه تعمیر وساخت قطعات دستگاه‌ها نیاز به اطلاعات فنی وپایه فولادها دارند،علاقمندان ساخت وتولید قطعات صنعتی، کارشناسان آزمایشگاه هایی که در زمینه مواد فولادی فعالیت دارند، مهندسان مکانیک، پژوهشگران و دانشجویان رشته های مهندسی و سایرعلاقمندان به فراگیری نحوه کار با کتاب کلید فولاد می توانند با شرکت در این کارگاه آموزشی با طبقه بندی فولادها، چگونگی نامگذاری فولادها واطلاعات مورد نیاز خواص شیمیایی، فیزیکی، مکانیکی وشرایط عملیات حرارتی فولادها آشنا شده و چگونگی انتخاب فولادها با توجه به شرایط کاربری قطعه را همراه با تمرین های کاربردی و عملی فرا گیرند.

این دوره توسط کارشناس رسمی سازمان ملی استاندارد در زمینه مکانیک وفلز شناسی و  مدیر گروه پژوهشی خوردگی وپوشش در مرکز پژوهش متالورژی رازی، ارائه خواهد شد.

 در انتهای دوره به شرکت کنندگان گواهی معتبر از سازمان ملی استاندارد ارایه خواهد شد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند با شماره 6307  021تماس حاصل نمایند یا به  آدرس پایگاه اینترنتی مرکز  www.razi-center.net مراجعه کنند.

لازم به ذکر است که اعضای محترم عضو شبکه فناوری های راهبردی شامل 20% تخفیف برای ثبت نام و حضور در این دوره آموزشی می گردند.

برای مشاهده توانمندی‌ها و خدمات آزمایشگاهی این مرکز می‌توانید به صفحه مرکز پژوهش متالورژی رازی در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی مراجعه نمایید.

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code