آزمون توانمندی تدریس نانو بهمن ۹۸ برگزار می‌شود. این آزمون شامل دو مرحله ارزیابی علمی و مصاحبه تدریس خواهد بود که مرحله اول ۲۴ بهمن‌ماه و در تهران برگزار خواهد شد.

آزمون توانمندی تدریس نانو توسط شبکه مدرسان نانو بهمن ۹۸ برگزار می‌کند. منابع آزمون علمی مشتمل بر حدود ۴۰ مقاله از مقالات سایت آموزش فناوری نانو به همراه کتاب محصولات نانو ساخت ایران است.

 

علاقه‌مندان می‌توانند از ۱ دی‌ماه لغایت ۱۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ با مراجعه به کارتابل شخصی خود در سایت ستاد نانو در آزمون ثبت‌نام کنند. این آزمون مشتمل بر دو مرحله است که مرحله اول جهت ارزیابی علمی و در تاریخ ۲۴ بهمن‌ماه برگزار می‌شود. این آزمون به صورت ترکیبی چهارگزینه‌ای و تشریحی بوده و به صورت حضوری و در تهران برگزار خواهد شد. منابع این آزمون، حدود ۴۰ مقاله از مجموعه مقالات سایت آموزش نانو به همراه کتاب محصولات نانو ساخت ایران است. داوطلبانی که حداقل ۷۰% از نمره آزمون علمی حضوری را کسب کنند، واجد شرایط ورود به مصاحبه تدریس (مرحله دوم) می‌شوند؛ مصاحبه‌ها به دو صورت حضوری و آنلاین و در هفته اول اسفندماه برگزار خواهد شد. روند برگزاری مصاحبه، مشابه مصاحبه آزمون تدریس نهمین مسابقه ملی، شامل ارائه یک تدریس ده دقیقه‌ای برای مخاطبان دانشجو به صورت عمومی توسط شرکت‌کنندگان و ۱۰ الی ۱۵ دقیقه پرسش و پاسخ با داوران خواهد بود.

 

توانمندی تدریس، تراز تدریس (الف، ب یا ج) و حوزه تدریس (دانش‌آموزی/دانشجویی) داوطلبان در جلسه مصاحبه و براساس شاخص‌های جلسه مصاحبه (تسلط بر مفاهیم علمی، مهارت‌های فردی و مهارت‌های کلاس‌داری)، ارزیابی و مشخص خواهد شد. به شرکت‌کنندگانی که حدنصاب‌های لازم را در جلسه مصاحبه کسب کنند، گواهی توانمندی تدریس اعطا می‌شود و این افراد می‌توانند به عنوان مدرس نانو و براساس حوزه تدریس خود (دانش‌آموزی/دانشجویی)، با نهادهای ترویجی فعال نانو در برگزاری رویدادهای آموزشی همکاری داشته باشند.

 

 

شرکت در آزمون توانمندی تدریس برای عموم علاقه‌مندان آزاد است. همچنین همه مدرسان نانو علاقه‌مند به ارتقای تراز و حوزه تدریس یا تمدید گواهی تدریس خود، می‌توانند در این آزمون تدریس شرکت کنند؛ تزار و حوزه اکتسابی در این آزمون، به عنوان تراز و حوزه تدریس مدرسان لحاظ خواهد شد. کلیه مدرسانی که گواهی تدریس خود را قبل از آزمون شهریور ۹۸ دریافت کرده‌اند و گواهی آن‌ها تا پایان سال ۹۸ اعتبار دارد، جهت تمایل به ادامه فعالیت ضروری است در آزمون تدریس بهمن‌ماه شرکت کنند.

 

علاقه‌مندان می‌توانند در بازه زمانی اول دی‌ماه لغایت ۱۵ بهمن‌ماه از طریق کارتابل شخصی خود در سایت ستاد نانو در این آزمون ثبت‌نام کنند. در صورت وجود سوال یا مشکل در ثبت‌نام، با ایمیل ntn@nano.ir مکاتبه نموده یا با شماره‌های ۰۲۱۶۶۵۱۵۴۳۳ و ۰۹۰۲۵۵۵۵۴۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 

کلمات کلیدی : تدریس فناوری نانو,آموزش فناوری نانو

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code