سازمان پژوهش‌هاى علمى و صنعتى ایران دو کارگاه آموزشی در حوزه ایمنی در بهمن و اسفند 98 برگزار می‌کند.

آزمایشگاه مرجع سازمان پژوهش‌هاى علمى و صنعتى ایران به عنوان مسئول استقرار  HSE در سازمان، اقدام به برگزارى دوره‌هاى آموزشى به شرح زیر به صورت رایگان نموده که از کارشناسان سایر آزمایشگاه‌ها نیز جهت حضور دعوت به عمل می‌آورد.

 

١- کارگاه آموزشى اصول ایمنى در استفاده از مواد شیمیایى و انباردارى آنها.

 این کارگاه به مدت هشت ساعت در روزهای ٣٠ بهمن ماه و ٧ اسفند ماه سال جارى از ساعت هشت و سى دقیقه تا دوازده و سى دقیقه در سازمان پژوهش‌هاى علمى و صنعتى ایران برگزار می‌شود.

 

دو کارگاه آموزشی در حوزه ایمنی در سازمان پژوهش‌هاى علمى و صنعتى ایران

 

٢- کارگاه ایمنى اصول ایمنى و کار در آزمایشگاه و کارگاه‌ها.

این کارگاه نیز به مدت هشت ساعت در روزهای ٢٩ بهمن ماه و ششم اسفند ماه سال جارى از ساعت هشت و سى دقیقه تا دوازده و سى دقیقه در سازمان پژوهش‌هاى علمى و صنعتى ایران برگزار می‌شود.

 

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ٥٦٢٧٦٦٠٩ (کد ٠٢١) خانم هدفجو، تماس بگیرد.

سازمان پژوهش‌هاى علمى و صنعتى ایران در حوزه‌های تست تجهیزات پزشکی، میکروسکوپ الکترونی (FE-SEM)، کشت سلولی و مولکولی، برق و الکترونیک، مهندسی پزشکی، زیست‌فناوری، صنایع غذایی و کشت میکروبی، کشاورزی، شیمی، مواد و متالورژی فعالیت دارد. آزمایشگاهی مرجع سازمان پژوهش‌هاى علمى و صنعتى ایران آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد بوده و دارای اعتبارنامه ایزو 17025 است.

 

اطلاعات توانمندی ها و خدمات مجموعه آزمایشگاه‌های‌ سازمان پژوهش‌هاى علمى و صنعتى ایران در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی ارایه شده است.

کلمات کلیدی : کارگاه آموزشی,ایمنی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code