باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی با رده‌بندی مشتریان به سطوح طلایی، نقره‌ای و برنزی، میزان و شکل حمایت از اعضا را توسعه داده است.

به گزارش پایگاه خبری شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، اعضای طلایی باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی علاوه بر سایر اعتبارات فعال در این باشگاه، از تسهیلات اعتباری 100 میلیون ریالی استفاده از خدمات آزمایشگاهی نیز بهره‌مند می شوند.

 

 از آغازین روزهای حرکت در مسیر حمایت از پژوهش‌ و توسعه فناوری‌های راهبردی، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی زمینه‌ را برای حمایت از فعالان زیست‌بوم پژوهش و نوآوری از جمله دانشجویان، پژوهشگران و اعضای هیئت علمی فراهم کرده است. این حمایت‌ها در شکل‌ها و شیوه‌های گوناگون به مخاطبان ارائه شده است و خانواده‌ای گسترده با بیش از 110هزار عضو حقیقی و حقوقی، بر بستر باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی از این خدمات و تسهیلات استفاده نموده اند.

 

در این راستا و در طرح تازه باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، پزوهشگران و فعالان این باشگاه بر اساس میزان فعالیت و جایگاه خود در یکی از سطوح «طلایی»، «نقره‌ای» و «برنزی» قرار می‌گیرند و می توانند از اعتبارات تعریف شده برای دریافت خدمات آزمایشگاهی از بیش از 800 مجموعه آزمایشگاهی عضو شبکه ازمایشگاهی در سراسر کشور استفاده کنند.

 

 

کلمات کلیدی : باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی,شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی,تخفیف

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code