دوره آموزشی اندازه شناسی، مفاهیم پایه و عمومی و اصطلاحات مرتبط براساس استاندارد ISIRI 4723 به میزبانی شرکت دقت آزمون بسپار به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، شناخت الزامات استاندارد سازی، معیارهای ملی و بین‌ المللی در زمینه استانداردها یکی از ضرورت‌هایی است که کارشناسان و مسئولان واحدهای آزمایشگاهی، مراکز کنترل کیفیت و بازرسان استاندارد نیازمند آشنایی با آن‌ها هستند.

 

شرکت دقت آزمون بسپار که در زمینه استاندارد، تعیین ماهیت و کیفیت سنجی فعالیت می‌کند، زمینه را برای آشنایی فعالان حوزه سنجش کیفیت و آنالیز، با اندازه شناسی، مفاهیم پایه و عمومی و اصطلاحات مرتبط براساس استاندارد ISIRI 4723 فراهم کرده است.

 

کارشناسان با مفاهیم استاندارد ISIRI 4723 آشنا می‌شوند

 

بر همین اساس این شرکت شنبه 13 شهریورماه جاری به صورت مجازی میزبان کارکنان و مدیران کنترل کیفیت واحد های تولیدی، کارشناسان کلیه آزمایشگاه های آزمون و کالیبراسیون و بازرسی، مدیران فنی و کیفی آزمایشگاه ها، استادان و دانشجویان رشته های مرتبط فنی و آزمایشگاهی و سایر افراد علاقمند به شرکت در این دوره خواهد بود. شرکت کنندگان ضمن آشنایی با سازمان های بین المللی در زمینه استاندارد سازی با تعریف واحدهای اصلی در سیستم بین المللی واحدها، انواع خطاها و مفهوم عدم قطعیت آشنا می‌شوند.

 

همچنین در این دوره مفاهیم کاربردی در اندازه گیری و کالیبراسیون از جمله تعریف کالیبراسیون، قابلیت ردیابی و تعیین فواصل زمانی کالیبراسیون تجهیزات بر اساس استاندارد ISIRI 4723 آموزش داده شود.

 

علاقمندان برای هماهنگی و حضور در این دوره آموزشی می‌توانند ضمن تماس با شماره واتساپ 09012419186 با دفتر شرکت دقت آزمون بسپار با شماره 33415477-024  تماس حاصل کنند.

 

کلمات کلیدی : استاندارد,دوره آموزشی,آزمایشگاه,شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code