دوره آموزشی تضمین کیفیت توسط مرکز آموزش شرکت پترو سنجش آپادانا برگزار می‌شود تا کارشناسان آزمایشگاهی با ضرورت‌های این موضوع آشنا شوند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، شرکت پترو سنجش آپادانا یکی از مجموعه‌های عضو شبکه آزمایشگاهی است که در زمینه نفت و پتروشیمی فعالیت می‌کند و خدمات آزمایشگاهی ارائه می‌دهد. همچنین آموزش، پژوهش و تحقیق در حوزه نفت و پتروشیمی یکی دیگر از محورهای کاری این مجموعه به شمار می‌رود و در راستای توسعه توانمندی‌ فعالان این حوزه، دوره‌های آموزشی را به صورت مستمر برگزار می‌کند.

 

بر همین اساس این شرکت با هدف ارتقای دستاوردهای آزمایشگاهی و تحقیقاتی، دوره آموزشی 8 ساعته تضمین کیفیت را 24 شهریورماه سال جاری از ساعت 9 تا 15 برگزار می‌کند.

 

کارشناسان با الزام‌های تضمین کیفیت آشنا می‌شوند

 

در این دوره آموزشی که کارشناسان آزمایشگاه‌ها، پژوهشگران و سایر علاقمندان به این حوزه، مخاطبان آن هستند، ضمن معرفی شاخص‌های کیفی اعتبار نتایج، شاخص‌های کمی نیز معرفی می‌شود. مخاطبان ضمن آشنایی با مفاهیم پایه آماری و کنترل کیفیت در آزمایشگاه، با انواع خطاهای اندازه‌گیری نیز آشنا می‌شود.


علاقمندان به شرکت در این دوره آموزشی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر به وب‌ سایت شرکت پتروسنجش آپادانا به نشانی www.Amp-co.com مراجعه یا با شماره تلفن 02144272418 تماس حاصل کنند.

 

 

کلمات کلیدی : تضمین کیفیت,دوره آموزشی,صنایع پتروشیمی,شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code