شرکت پارسیان بهینه پایش دوره آموزشی آشنایی با الزام‌های استاندارد 17025 را با هدف ارتقای توانمندی آزمایشگاه‌ها و بهبود سطح کیفیت فعالیت‌ها برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، استاندارد آزمایشگاهی 17025 ISO/IEC یکی از لازمه‌های شناخت کیفیت خدمات آزمایشگاه‌ها و اعتباربخشی به نتایج آزمایشگاهی است که استقرار مولفه‌های این استاندارد، نیازمند تخصص، توانمندی و دانش فعالان آزمایشگاهی است.

 

با توجه به همین ضرورت دوره‌ای آموزشی روزهای 28 و 29 مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد و فعالان این حوزه می‌توانند با حضور در این دوره آموزشی، سرفصل‌ها و الزام‌های استقرار این استاندارد را فرا بگیرند.

 

این دوره آموزشی به مدت دو روز و از ساعت 8 تا 15 در روزهای یادشده در محل سالن روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس برگزار می‌شود.

 

فعالان آزمایشگاهی با الزام‌های استقرار استاندارد 17025 آشنا می‌شوند

 

شرکت کنندگان این دوره با استاندارد، مستندسازی و تغییرات ویرایش جدید استاندارد 17025 آشنا خواهند شد. دوره یاد شده به‌صورت حضوری و با رعایت سازوکارهای بهداشتی، میزبان مدیران فنی، کارشناسان آزمایشگاه های آزمون و کالیبراسیون، مدیران کیفیت، کارشناسان سازمان استاندارد، اساتید و دانشجویان و سایر علاقمندان خواهد بود.

 

از مهم ترین سرفصل های دوره آموزشی آشنایی با الزامات استاندارد 17025 می‌توان به بررسی بندهای الزام آور استاندارد، شامل بررسی الزامات عمومی، ساختاری، منابع، فرایندی و الزامات سیستم مدیریت کیفیت اشاره کرد.

 

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت شرکت پارسیان بهینه دانش یا شماره تلفن 07633621327 در این دوره ثبت نام کنند.

 

کلمات کلیدی : آزمایشگاه,شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی,ISO/IEC 17025,دوره آموزشی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code