یک شرکت دانش‌ بنیان موفق به بومی سازی تجهیزات آزمایشگاهی مورد استفاده در آزمایشگاه های تشخیص طبی، دامپزشکی، تحقیقاتی و صنایع غذایی شده است.

به گزارش پایگاه خبری شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، سوان دانیال مدیرعامل شرکت دانش‌ بنیان گارنی ریز پرداز با بیان اینکه تجهیزات و کیت‌های تشخیص آزمایشگاهی محصولات تولیدی این شرکت هستند، گفت: این مجموعه دستگاه‌های تخصصی از قبیل الایزا ریدر، الایزا واشر و انکوباتور شیکر الایزا و همچنین کیت‌های تشخیص آزمایشگاهی را تولید می‌کند.

 

کیت سنجش میزان آنتی‌بادی کرونا

دستگاه‌های تخصصی این مجموعه در بخش‌های مختلف تشخیص طبی، صنایع غذایی، دامپزشکی، سرم و واکسن‌سازی استفاده می‌شود. کیت‌های تشخیص آزمایشگاهی نیز جهت تشخص آزمایش‌های هورمونی، بارداری و تست سنجش میزان آنتی‌بادی کرونا در بدن و موارد تشخیصی دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

این محصولات علاوه‌بر گسترش علوم و فناوری در کشور مزیت‌های اقتصادی زیادی ازجمله اشتغال‌زایی و جلوگیری از خروج ارز را به همراه داشته است. تهیه و تولید دستگاه‌ها و کیت‌ها کاملاً در داخل کشور و به دست مهندسین ایرانی انجام می‌شود.

 

تجهیزات و کیت‌های تشخیص آزمایشگاهی بومی‌سازی شد

 

تولید در داخل همراه با کیفیت بالا

در این شرکت با توجه به میزان فروش سالیانه بالا و سابقه همکاری با بیش از 2000 مرکز درمانی، آموزشی و پژوهشی بیش از 70 نفر مشغول به فعالیت هستند و بیش از 150 نفر به‌صورت غیرمستقیم با این شرکت همکاری می‌کنند.

 

کیفیت بالای، قیمت مناسب آن‌ها نسبت به نمونه‌های خارجی و پشتیبانی و خدمات پس از فروش در شرایط تحریمی جزو نقاط قوت محصولات این شرکت محسوب می‌شود.

 

مدیرعامل شرکت دانش‌ بنیان گارنی ریز پرداز با اشاره به اینکه در چند سال اخیر حمایت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شکل تصاعدی افزوده شده است، گفت: برقراری نمایشگاه بین‌المللی جهت نشان دادن ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و اعطای وام‌های مناسب جهت تحقیق و توسعه محصولات از نمونه حمایت‌های این مجموعه است.

 

کلمات کلیدی : نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت,شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی,آشنایی با تجهیزات آزمایشگاهی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code