مجموعه آزمایشگاهی معیار دانش پارس، خدمات خود را تا پایان خردادماه سال جاری با تخفیف 10 درصدی به اعضای باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی ارائه می‌کند.

مجموعه آزمایشگاهی معیار دانش پارس یکی از آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاهی که خدمـات آموزشـی، آزمایشگاهی و مشاوره ای در حـوزه هــای گوناگـون را با محوریت توسعه فناوری‌، ارتقای سـطح کیفیت تولیدات، پژوهش‌ها و تعالی صنایـع کشـور ارائه می‌کند. ارائه خدمات آزمایشگاهی متنوع و در حوزه‌های گوناگون که عمدتاً مورد نیاز پژوهشگران، فناوران و صنعتگران است، از توانمندی‌های معیار دانش پارس به شمار می‌رود.

 

معیار دانش پارس یکی از مجهزترین و توانمندترین آزمایشگاه‌های مستقر در اصفهان است که با در اختیار داشتن آزمایشگاه‌های شیمی، طیف‌سنجی مادون قرمز، جذب اتمی، میکروبیولوژی، طیف سنج نشر اتمی، کروماتوگرافی گازی -طیف سنج جرمی، کروماتوگرافی گازی، کروماتوگرافی مایع، کنترل کیفی سموم دفع آفات نباتی و آزمایشگاه کنترل کیفی کودهای شیمیایی و بیولوژیکی، طیف متنوعی از خدمات را به متقاضیان ارائه می‌دهد.

 

خدمات آزمایشگاهی شرکت معیار دانش پارس با تخفیف 10 درصدی ارائه می‌شود

 

گفتنی است علاقمندان برای کسب اطلاعات بیش‌تر راجع به خدمات آزمایشگاهی قابل ارائه معیار دانش پارس، می‌توانند به صفحه این آزمایشگاه در وب سایت شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی و یا وب‌سایت این مجموعه به آدرس www.meyardanesh.com مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیش‌تر درباره نحوه دریافت خدمات آزمایشگاهی و تخفیف‌ها، با شماره تلفن‌های 03191090166 داخلی‌های 101، 102 و 122 تماس حاصل کنند.

 

کلمات کلیدی : شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی,آزمایشگاه,تخفیف,شرکت دانش بنیان

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code