مرکز تحقیقات علوم و مهندسی مواد در طرح تخفیف 10+10 درصد به طور ویژه به اعضای باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی برای دریافت خدمات آزمایشگاهی تخفیف ارائه می‌کند.

مرکز تحقیقات علوم و مهندسی مواد در سال 1397 تاسیس شده و همکاری خود با شبکه آزمایشگاهی را از سال 1399 آغاز کرده است. حوزه‌های پژوهشی و خدماتی مهندسی این مرکز شامل مواد فلزی، پلیمری، سرامیکی، مواد پیشرفته و مواد نوین است. علاوه بر فعالیت های اصلی پژوهشی و آموزشی مهندسی مواد، این مرکز پژوهشی ارائه دهنده خدمات آزمایشگاهی-پژوهشی و مشاوره‌ای پژوهشی در زمینه های مختلف مهندسی مواد است که بر بستر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، در اختیار طیف گسترده ای از دانشگاهیان و پژوهشگران قرار داده است.

 

این مرکز در حوزه استقرار استانداردهای ملی و بین‌المللی برای پوشش خدمات کیفی و کارآمد در حوزه متالورژی و شیمی، مفتخر به کسب استاندارد ISO/IEC17025-2017 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران است.

 

ارائه تخفیف خدمات آزمایشگاهی در حوزه مهندسی مواد

 

مرکز تحقیقات علوم و مهندسی مواد برای حمایت از تحقیقات در کشور، تخفیف‌های ویژه‌ای برای فصل تابستان در نظر گرفته است که 10 درصد تخفیف دانشجویی و 10 درصد تخفیف بیشتر برای اعضای باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی برای همه خدمات آزمایشگاهی را شامل می‌شود.

 

اطلاعات توانمندی ها و خدمات مرکز تحقیقات علوم و مهندسی مواد در پایگاه اینترنتی این مرکز به نشانی www.irncm.ir و همچنین در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی ارایه شده است.

 

کلمات کلیدی : شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی,آنالیز مواد,معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code