شرکت مهندسی آرا صدر طوس کارگاه های آموزشی «کنترل میانی تجهیزات اندازه‌گیری» و «صحه‌گذاری روش‌های آزمون و کالیبراسیون» را برای آشنایی کارشناسان آزمایشگاه‌ها و پژوهشگران برگزار می‌کند.

شرکت مهندسی آرا صدر طوس، ضمن ارائه خدمات آموزشی و آزمایشگاهی بر بستر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، زمینه را برای ارتقای محصولات تولیدی در حوزه مواد غذایی، فرآورده‌های دامی و کشاورزی فراهم کرده است.

 

این مجموعه پژوهشی و آنالیزی، خدمات آزمایشگاهی خود را در زمینه‌های مختلفی چون مواد غذایی، آزمون‌های آنالیز لبنیات، غلات، فرآورده‌های گوشتی، آب میوه و نکتار، کنسروها، خوراک دام، طیور و آبزیان، نساجی و بسته بندی ارائه می‌دهد.

 

شرکت مهندسی آرا صدر طوس علاوه بر عضویت شبکه آزمایشگاهی فناوری‌ها راهبردی، به عنوان آزمایشگاه آکرودیته زیر نظر سازمان ملی استاندارد ایران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون علاوه بر فعالیت آزمایشگاهی، دارای مجوز آموزشی از سازمان ملی استاندارد، معاونت غذا و دارو و وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین مجوز بازرسی و نمونه برداری از سازمان ملی استاندارد ایران است.

 

کارشناسان و پژوهشگران روش‌های صحه گذاری آزمون و کالیبراسیون را فرا می‌‌گیرند

 

آموزش کنترل میانی تجهیزات اندازه‌گیری

شرکت کنندگان با حضور در کارگاه آموزشی کنترل میانی تجهیزات اندازه گیری که 26 و 27 مردادماه سال جاری برگزار می‌شود با فرآیند کنترل میانی تجهیزات، معیارهای پذیرش در کنترل میانی تجهیزات و نیز نحوه انجام کنترل میانی تجهیزات شامل تجهیزات ابعادی، تجهیزات جرمی، تجهیزات دمایی و تجهیزات فشار آشنا می‌شوند.

 

آموزش صحه گذاری روش‌های آزمون و کالیبراسیون

در کارگاه آموزشی صحه گذاری روش‌های آزمون و کالیبراسیون، شرکت کنندگان ضمن آشنایی با تعاریف و مفاهیم صحه گذاری و تصدیق، خصوصیات عملکردی در صحه گذاری روش آزمون شامل گرایش، دقت، تکرارپذیری، خطی بودن، گزینش پذیری، انتخابی بودن، حد تشخیص، حد اندازه گیری، گستره، حسیاست و استواری را فرا می‌گیرند. این کارگاه آموزشی، یکم شهریورماه سال جاری از ساعت 8 تا 14 برگزار می‌شود.

 

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیش‌تر و حضور در این کارگاه های آموزشی می‌توانند با شماره 09938064739 تماس حاصل کنند.

 

کلمات کلیدی : شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی,برگزاری دوره آموزشی,آزمایشگاه,کارگاه آموزشی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code