آزمایشگاه نانو زیست فناوری اوژن در راستای ارتقا آگاهی و دانش مرتبط با علم و چگونگی دستگاه الایزا برای شاغلین، دوره کاربری دستگاه الایزا (ELISA) را شهریور ماه سال جاری برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، آموزشگاه نانو زیست فناوری اوژن ( تکوین) با هدف برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، انجام خدمات آزمایشگاهی و پژوهشی از جمله تعریف، تعیین و هدایت پایان‌نامه و پروژه‌های کارشناسی ارشد و دکتری در رشته ژنتیک پزشکی و مولکولی، نانوفناوری، میکروبیولوژی، بیوتکنولوژی، مهندسی بافت، بیوانفورماتیک و سایر رشته‌های مرتبط، تاسیس شده است.

 

الویت اول این مجموعه حصول اطمینان از ارائه بالاترین کیفیت در بخش‌های آزمایشگاهی، تئوری و کلاس‌های مجازی به کارآموزان و همکاران محترم است.

 

دستگاه الایزا یکی از کاربردی‌ترین ابزار‌ها در آزمایشگاه‌های ژنتیک، پزشکی، مولکولی و سایر رشته‌های مرتبط به شمار می‌رود. بر همین اساس، آزمایشگاه نانو زیست فناوری اوژن کارگاه کاربری دستگاه الایزا (ELISA) را در شهریور ماه سال جاری برگزار می‌کند.

 

 

 

 

مهم‌ترین سرفصل‌های دوره کاربری دستگاه الایزا (ELISA) شامل به کارگیری انواع تکنیک‌های  ELISA و  سیستم های تقویت‌کننده سیگنال، به کارگیری انواع آنزیم‌ها و معرف‌ های مورد استفاده، به کارگیری انواع تست‌ها و کیت‌های تجاری موجود، کار با دستگاه‌ها و تجهیزات مورد استفاده در ELISA، تجزیه و تحلیل مراحل  ELISA، پردازش اطلاعات (رسم منحنی کالیبراسیون)، به کارگیری نکات عملی و رفع مشکل در تست  ELISA، به کارگیری ضوابط ایمنی و بهداشتی در محیط کار است.

 

 

گفتنی است، علاقمندان برای شرکت در این دوره و یا کسب اطلاعات بیش‌تر درباره کارگاه‌های آموزشی می‌توانند به سایت www.ogene-tech.com مراجعه و یا با شماره‌های  021-44248388-09120169816 تماس حاصل کنند و یا از طریق واتساپ با شماره 09233093463 با این مجموعه در ارتباط باشند.

کلمات کلیدی : شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code