آزمایشگاه پارسیان بهینه پایش، دوره آموزشی آمادگی برای آزمون استاندارد را ویژه کارشناسان آزمایشگاهی به صورت عمومی و اختصاصی برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، آزمایشگاه‌ پارسیان بهینه پایش، یک شرکت خصوصی دانش‌بنیان و مستقل می‌باشد که در سال 1386 تاسیس و فعالیت خود را آغاز کرده است. این مجموعه فناور در زمینه ارائه خدمات آموزش، بازرسی و آزمایشگاهی مرتبط با کنترل کیفیت مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی با اتکا به مجوزها و گواهینامه‌های رسمی از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران، اداره استاندارد استان، معاونت غذا و دارو، سازمان دامپزشکی و سازمان حفاظت محیط زیست فعالیت می‌کند و دارای آزمایشگاه‌های مجهز در حوزه آزمون‌های فیزیکی وشیمیایی، میکروبیولوژی، فلزات سنگین، باقیمانده سموم آفت‌کش‌ها، مایکوتوکسین‌ها، بسته‌بندی و مولکولی می باشد.

 

سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه پارسیان بهینه پایش بر مبنای الزامات استاندارد بین المللی 17025 ISO/IEC استقرار یافته است. رسالت اصلی این مجموعه مشارکت مسئولانه در حفظ سلامت و بهداشت جامعه است.

 


 

شرکت دانش‌بنیان پارسیان بهینه پایش دوره آمادگی آزمون کارشناس رسمی سازمان استاندارد ۱۴۰۲ را با هدف ارتقای توانمندی داوطلبان برگزار می‌کند.

 

از سرفصل های این دوره می توان به آشنایی با منابع عمومی آزمون(استاندارد های 9000 و 17000 ، قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد و روش اجرایی) و همچنین منابع آزمون شاخه تایید صلاحیت و ارزیابی انطباق اشاره کرد.

 

مخاطبان و واجدین شرایط حضور در دوره داوطلبان شرکت در آزمون کارشناس رسمی سال ۱۴۰۲، کارشناسان فنی و مدیران و کارشناسان تضمین کیفیت و ممیزان داخلی سیستم های مدیریت می‌باشند.

 

گفتنی است علاقمندان برای شرکت در این دوره می‌توانند با شماره تلفن 07633621327 داخلی ۱۲۶ وشبکه پیام‌رسان واتساپ 09175802682 و تماس حاصل کنند.

کلمات کلیدی : شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی,استاندارد

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code