اخبار سایت
فرایند استقرار استاندارد ISO/IEC 17025، در آزمایشگاه مرکزی پارک علم و فناوری استان سمنان، با برگزاری دوره آموزشی آشنایی با مبانی، الزامات و ممیزی این استاندارد، آغاز شد.

در این دوره آموزشی که با حضور 20 نفر از کارشناسان و مدیران پارک علم و فناوری استان سمنان، بیست و ششم مهرماه جاری برگزار گردید، مقدمات آشنایی با استاندارد ISO/IEC17025 و شیوه پیاده‌سازی الزامات آن برای شرکت‌کنندگان در دوره توضیح داده شد.

 

آزمایشگاه مرکزی پارک علم و فناوری استان سمنان از اعضای قطعی شبکه آزمایشگاهی در استان سمنان است؛ از جمله مهم ترین زمینه های تخصصی فعالیت این مرکز می توان به آنالیز شیمیایی خاک و آب و پساب، حوزه میکروبی، سنگ و گوهرشناسی، فناوری نانو و حوزه میکروبی اشاره کرد.

 

علاقمندان برای اطلاع از توانمندی‌ها و امکانات تجهیزاتی و خدمات آزمایشگاهی این مجموعه، به صفحه اختصاصی آزمایشگاه  در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی مراجعه نمایند.

 

شایان ذکر است تا کنون 3 مرکز عضو شبکه در استان سمنان با حمایت شبکه آزمایشگاهی در حال استقرار استاندارد ISO/IEC17025 هستند؛ این مراکز عبارتند از: آزمایشگاه جامع تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی سمنان، آزمایشگاه مرکزی دانشگاه دامغان و آزمایشگاه مرکزی پارک علم و فناوری استان سمنان.

 

فهرست مراکزی که اعتبارنامه این استاندارد را دریافت کرده‌اند، در صفحه استاندارد شبکه آزمایشگاهی قابل مشاهده است.

 

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)