تازه‌ترین دستاوردهای تحقیقاتی و آزمایشگاهی در حوزه ایزوگام توسط شرکت کاوش اکسیر آزما در نمایشگاه بین‌المللی قیر، آسفالت، عایق‌ها، ماشین‌آلات وابسته ارائه می‌شود.  

شرکت کاوش اکسیر آزما یکی از مجموعه‌های تحقیقاتی و فناور عضو شبکه آزمایشگاهی است که خدمات آزمایشگاهی خود را در حوزه‌هایی چون فرآورده‌های نفتی ساختمانی و معدنی از جمله عایق‌های رطوبتی ارائه می‌کند.

 

همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های تخصصی، با هدف ارتقای توانمندی کارشناسان، متخصصان و فعالان بخش‌های کنترل کیفیت واحدهای تولیدی، صنایع و نیز تعامل با محققان برای توسعه طرح‌های پژوهشی و فناورانه از دیگر زمینه‌های فعالیت‌های کاوش اکسیر آزما به شمار می‌رود.

 

این مجموعه، به عنوان یکی از مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، به اعضای باشگاه مشتریان این شبکه از جمله دانشجویان، استادان دانشگاه، صاحبان صنایع و سایر مخاطبان خدمات خود را در قیر، عایق‌های رطوبتی و فرآورده‌های نفتی ساختمانی ارائه می‌دهد و به عنوان آزمایشگاه همکار اداره استاندارد، در زمینه ارتقای کیفیت فرآورده‌های تولیدی فعالیت دارد.

 

اکسیر آزما همزمان با با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قیر، آسفالت، عایق‌ها، بتن، سیمان وماشین آلات وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران (غرفه17، سالن8-9)، از تاریخ 29 آبان تا 2 آذرماه در این رویداد حضور دارد و علاوه بر ارائه توانمندی‌های آزمایشگاهی، با فعالان این حوزه تعامل خواهد داشت و نشست‌هایی را با فعالان صنعتی، واحدهای تولیدی، پژوهشگران و فعالان آزمایشگاهی برگزار خواهد کرد.

 

توانمندی‌های آزمایشگاهی در حوزه ایزوگام و عایق‌های رطوبتی ارائه می‌شود

 

همچنین برگزاری دوره آموزشی یک روزه در حوزه قیر، فرآورده‌های عایق برای فعالان آزمایشگاه‌ها و پژوهشگران در 30 آبان‌ماه جاری و در جریان این نمایشگاه، از دیگر برنامه‌های شرکت کاوش اکسیر آزما است.

 

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قیر، آسفالت، عایق‌ها، ماشین‌آلات وابسته BAIEX2022 و همچنین نمایشگاه بین‌المللی سیمان، بتن، فناوری‌های ساخت، تجهیزات و ماشین ­آلات وابسته CEMENTEX 2022 به‌طور همزمان در تاریخ ۲۹ آبان تا ۲ آذر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در فضایی بالغ بر 10هزار مترمربع برگزار خواهد شد.

 

کلمات کلیدی : آزمایشگاه,شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی,معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code