شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، برای تأمین نیاز کشور به آزمون های آزمایشگاهی و استانداردسازی محصولات، با شرکت های صنعتی فعال، همکاری می‌کند.

ارایه محصولات با کیفیت و رقابت در بازارهای ملی و بین المللی، نیازمند پژوهش و توسعه مستمر است و انجام این پژوهش ها، نیازمند دسترسی به زیرساخت آزمایشگاهی مناسب به منظور آزمون ایده ها و مواد جدید و همچنین نمونه محصولات است. ایجاد زیرساخت های آزمایشگاهی به صورت کامل و پیشرفته، گذشته از تحمیل هزینه های هنگفت به یک تولید کننده، در مواردی، زمان طلایی و فرصت دست یابی به بازار را از تولید کننده گرفته و بازار به دست سایر رقبا می‌افتد.

 

شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی با شبکه سازی توانمندی های آزمایشگاهی کشور با حضور نزدیک به 550 مجموعه آزمایشگاهی در پژوهشگاه ها، دانشگاه ها و شرکت های خصوصی، توانسته است امکان استفاده از خدمات بیش از 12 هزار تجهیز آزمایشگاهی را برای پژوهشگران و صنایع کشور فراهم آورد.

 

با توجه به همزمانی برقراری پاویون شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران، با نوزدهمین نمایشگاه صنعت، فرصتی ارزرشمند برای ارتباط نزدیک‌تر شرکت های صنعتی با شبکه آزمایشگاهی فراهم شده است.

 

بدین وسیله از همه شرکت های صنعتی دعوت می‌شود ضمن بازدید از پاویون شبکه آزمایشگاهی و آشنایی با فعالیت ها و برنامه های این شبکه و همچنین توانمندی های آزمایشگاهی 30 مجموعه آزمایشگاهی عضو شبکه از سراسر کشور، نیازهای آزمایشگاهی خود را به شبکه آزمایشگاهی اعلام نمایند.

 

شایان ذکر است پاویون شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، از 18 تا 21 مهرماه جاری در طبقه دوم سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران پذیرای دانشجویان، پژوهشگران، صنایع و علاقمندان این حوزه خواهد بود.

 

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code