ثبت نام شرکت ها

اطلاعات عمومی شرکت
عنوان ثبتی شرکت
شناسه ملی شرکت
اطلاعات رابط شرکت
نام
نام خانوادگی
ایمیل
تلفن همراه
اطلاعات کاربری
نام کاربری را می بایست بیش از ۶ کاراکتر و به صورت انگلیسی (حروف انگلیسی ، اعداد انگلیسی ، کاراکتر های _ و .) وارد نمایید.
کاربر گرامی،
۱. کلمه عبور می بایست مابین ۷ الی ۳۲ کاراکتر و متشکل از حروف کوچک یا بزرگ انگلیسی، اعداد و حداقل یکی از کاراکتر های خاص ~ ! @ # $ % ^ & * ( ) _ باشد.
۲. از ورود کلمه عبور فارسی خودداری نمایید.
نام کاربری
کلمه عبور
تکرار کلمه عبور
کد معرف
کد معرف
توافقنامه
متن توافقنامه
موافقت شرایط عضویت در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‎های راهبردی
بسمه تعالی
شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی
سامانه باشگاه مشتریان و ارایه طرح های تخفیف خدمات آزمایشگاهی به پژوهشگران و صنایع کشور
 
یکی از اهداف فعالیت شبکه آزمایشگاهی، تسهیل در دسترسی پژوهشگران و صنایع به خدمات آزمایشگاهی است. در همین راستا، شبکه سامانه‌ی ارایه طرح‌های ویژه‌ی تخفیف در خدمات آزمایشگاهی به مشتریان شبکه را از طریق پایگاه اینترنتی خود راه‌اندازی نموده‌است. در این سامانه، طرح‌های حمایتی مختلفی ارایه خواهند شد که متقاضیان پس از ثبت نام، در صورت دارا بودن شرایط، از خدمات طرح انتخاب شده، بهره‌مند می‌گردند. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز به منظور تشویق پژوهشگران به دریافت خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز از طریق این سامانه، در قالب طرح‌های تشویقی، از کاربران شبکه حمایت می‌کند.
 
با عضویت در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، قوانین کشوری در زمینه امنیت اطلاعات و فعالیت در فضای مجازی و همچنین قوانین شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی را می‌پذیرید و مسئولیت هرگونه سوء استفاده از سوی شما در این زمینه را نیز قبول می‎کنید.
 
شبکه آزمایشگاهی فناوری‎های راهبردی
تابستان 1394
کد امنیتی (حروف بزرگ)