دستورالعمل‎های شبکه

 
دستورالعمل‌ های شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی

1- دستورالعمل‌ عضویت در شبکه

آزمایشگاه‌های علاقمند به عضویت در این شبکه می‌توانند پس از مطالعه راهنمای عضویت و از طریق پنل عضویت آزمایشگاه، درخواست عضویت خود را ثبت نمایند تا پس از بررسی در صورت دارا بودن شرایط لازم و قبول تعهدات، به‌عنوان عضو آزمایشی در شبکه پذیرفته شوند. شایان ذکر است دوره عضویت آزمایشی 6 ماه است و پس از آن عملکرد آزمایشگاه در این دوره ارزیابی می‌شود و در صورت کسب امتیاز لازم، عضویت آزمایشگاه در شبکه قطعی خواهد شد.

دریافت فایل: دستورالعمل عضویت آزمایشگاه‌ها در شبکه

دریافت فایل: راهنمای عضویت

2- دستورالعمل فعالیت در شبکه آزمایشگاهی فناوری‎های راهبردی ایران


هر آزمایشگاه برای عضو شدن در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، متعهد می‌شود طبق دستورالعمل فعالیت در شبکه، عمل نماید. در این صورت، شبکه نیز حمایت‌های خود را طبق دستورالعمل حمایتی که به‌صورت سالانه مصوب و به مراکز عضو ابلاغ می‌شود، به این آزمایشگاه‌ها ارایه می‌کند.

دریافت فایل: دستورالعمل فعالیت آزمایشگاه‌ها در شبکه


 

3- دستورالعمل‌ حمایت شبکه از مراکز عضو


شبکه آزمایشگاهی فناوری‎های راهبردی ایران به منظور تشویق مراکز عضو به استفاده بهتر و بیشتر از ظرفیت‌های تجهیزاتی خود، افزایش بهره‌وری سرمایه‌گذاری‌های کشور و تسهیل انتقال دانش و تجارب آزمایشگاهی بین مراکز عضو شبکه، حمایت‎هایی را به صورت سالانه به آنها پرداخت می‎کند.


دریافت فایل: دستورالعمل حمایت شبکه از آزمایشگاه‌ها

 
 

4- دستورالعمل ارزیابی مراکز عضو شبکه

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، سالانه برای ایجاد رقابتی سالم و سازنده، به منظور بهبود کیفیت خدمات آزمایشگاهی و افزایش توانمندی علمی آزمایشگاه‌های عضو خود، آنها را ارزیابی و رتبه‌بندی می‌کند.

 

دریافت فایل: دستورالعمل ارزیابی مراکز عضو شبکه