شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی به منظور ایجاد فضایی مناسب برای بحث و تبادل نظر و تعامل بیشتر پژوهشگران و متخصصین حوزه‌های فناوری راهبردی و اعضای کارگروه‌های تخصصی دستگاهی این شبکه، امکان فعالیت ایشان در شبکه اجتماعی C60 را فراهم نمود.

این شبکه اجتماعی، فضای مناسبی برای بیان مسائل علمی، به اشتراک گذاری دانش و تجربیات و نیز یافتن پاسخ سوالات در حوزه تخصصی آزمایشگاهی و دستگاهی را فراهم نموده‌است.

در شبکه اجتماعی C60، گروه‌های مختلف علمی دیگری نیز تشکیل شده و فعالیت می‌کنند که شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی نیز یک صفحه اختصاصی و 9 گروه‌ تخصصی با بیش از 300 عضو را در این شبکه به خود اختصاص داده است.

filereader.php?p1=main_c603462598a5baa34

همچنین در بخش شبکه آزمایشگاهی، این امکان فراهم شده تا محققین بتوانند سوالات خود را به منظور دریافت راهنمایی و مشاوره انجام آزمون‌های آزمایشگاهی، در «گروه مشاوره انجام آزمون‌های آزمایشگاهی» مطرح نمایند.

سایر گروه‌های شبکه آزمایشگاهی عبارتند از:
- کارگروه تخصصی آنالیز عنصری شبکه آزمایشگاهی
- کارگروه تخصصی دستگاه‌های SEM شبکه آزمایشگاهی
- کارگروه تخصصی دستگاه‌های TEM شبکه آزمایشگاهی
- کارگروه تخصصی دستگاه‌های SPM شبکه آزمایشگاهی
- کارگروه تخصصی دستگاه‌های پرتو ایکس  شبکه آزمایشگاهی
- کارگروه تخصصی دستگاه‌های کروماتوگرافی  شبکه آزمایشگاهی
- کارگروه تخصصی استاندارد و کالیبراسیون شبکه آزمایشگاهی
- گروه فنی دستگاه‌های آنالیز سطح شبکه آزمایشگاهی

شایان ذکر است که تشکیل و فعالیت گروه‌های فنی حوزه آنالیز حرارتی و دستگاه‌های NMR نیز از برنامه‌های آتی شبکه آزمایشگاهی است. علاقمندان در این زمینه می‌توانند به نشانی C60.nano.ir مراجعه نموده و سوالات خود را با پست الکترونیکی info@labsnet.ir مطرح نمایند.
کلمات کلیدی : شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)
Captcha