دبیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: با استقبال دریافت کنندگان خدمات آزمایشگاهی و عضویت در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، تعداد درخواست کنندگان خدمات آزمایشگاهی عضو این باشگاه از مرز 2000 نفر فراتر رفت.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مجتبی نسب دبیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری، با بیان اینکه نوع و سطح تسهیلات ارائه شده در باشگاه مشتریان به‌منظور استفاده بهتر مخاطبان خدمات آزمایشگاهی، از عوامل اصلی استقبال از این خدمات است، عنوان کرد: از طریق اطلاع‌رسانی، فرهنگ‌سازی و تبلیغات، آگاه‌سازی مطلوبی در خصوص میزان، نحوه و انواع تسهیلات ارائه شده به مشتریان شبکه آزمایشگاهی صورت گرفته است.

افزایش روزافزون مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

دبیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری، با اشاره به افزایش روزانه تعداد اعضا باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، بیان کرد: شبکه آزمایشگاهی در نظر دارد دسترسی مشتریان به خدمات آزمایشگاهی، ضمن آسان بودن، با کیفیت باشد؛ بنابراین مشوق‌ها و تسهیلاتی به آزمایشگاه‌ها ارائه می‌دهد و آنان را تشویق می‌کند تا اصول مشتری مداری و رعایت استانداردها را، مازاد بر اصول عرف آزمایشگاه رعایت ‌کرده و شرایطی را پیاده کنند که بهبود کیفیت نتایج آزمایشگاهی و رضایت مشتری را به همراه داشته باشد.

وی افزود: شبکه آزمایشگاهی برای انجام این موارد سعی می‌کند مشوق‌هایی مانند جذب مشتری برای آزمایشگاه، تبلیغات برای آزمایشگاه و شناساندن به دیگر مجموعه‌ها را انجام دهد که راه‌اندازی باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، در همین راستا صورت گرفته است.

ارائه مطلوب و دریافت آسان تسهیلات ارائه شده

دبیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری با اشاره به ارائه تسهیلات گوناگون به مشتریان عضو باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، تخفیف خدمات آزمایشگاهی را از مهم‌ترین این تسهیلات برشمرد و افزود: در حال حاضر، اعضای مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری، خدمات آزمایشگاهی خود را تا سقف 1 میلیون تومان با 15 درصد تخفیف دریافت می‌کنند.

نسب، با بیان اینکه عضو باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، به‌راحتی می‌تواند از تخفیف حساب خود در تمامی آزمایشگاه‌های عضو شبکه و در سراسر کشور بهره‌مند شود، یادآور شد متقاضی خدمت آزمایشگاهی عضو باشگاه مشتریان، درگیر بروکراسی مالی نمی‌شود. با ارائه کارت ملی، خدمت برای وی ثبت شده و بر اساس اعتباری که در پروفایل کاربری خود دارد، به میزان ارزش خدمت، از اعتبار وی کسر می‌شود.

وی، هدف از راه‌اندازی باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی را ارتباط و تعامل بهتر شبکه آزمایشگاهی با مشتریان دانست و افزود: شبکه آزمایشگاهی تا سال گذشته، به‌طور مستقیم با مشتریان آزمایشگاه‌ها در ارتباط نبود و به توسعه زیرساخت آزمایشگاهی می‌پرداخت؛ اما از امسال و با تأکید معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، به‌منظور ارتباط مستقیم و تعامل بهتر، باشگاه مشتریان ایجاد شد و از این راه، ارائه تسهیلات و مشوق‌ها به‌صورت مستقیم به مشتریان آزمایشگاه‌های عضو شبکه، شکل تازه‌ای یافت.

پژوهانه‌ها آسان و هدفمند به پژوهشگران و محققان ارائه می‌شود

دبیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری، ترغیب مخاطبان خدمات آزمایشگاهی به سمت آزمایشگاه‌های عضو شبکه را از مزیت‌های باشگاه مشتریان دانست و افزود: راه‌اندازی باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری، موجب شده شرکت‌ها و افراد حقیقی که به‌صورت شخصی آزمایش‌هایی انجام می‌دهند، به استفاده از خدمات این شبکه آزمایشگاهی ترغیب شوند.

نسب، آسان شدن ارائه پژوهانه در قالب خدمات آزمایشگاهی به پژوهشگران سازمان‌ها و نهادها را از دیگر مزیت‌های باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی برشمرد و افزود: ارائه پژوهانه نقدی به محققان و پژوهشگران مشکلاتی به همراه دارد، اما سازمان‌هایی که می‌خواهند به پژوهشگران خود پژوهانه آزمایشگاهی اعطا کنند، به‌راحتی می‌توانند از طریق انعقاد تفاهم‌نامه با شبکه آزمایشگاهی و معرفی افراد، این پژوهانه را به‌صورت هدفمند و در قالب تسهیلات ارائه دهند.

وی در پایان اظهار کرد: افراد به‌ مجرد اینکه وارد باشگاه می‌شوند، درخواستشان را برای تخفیف ارائه می‌کنند و ممکن است علاوه بر تخفیف باشگاه، شامل تخفیفات دیگری نیز، مانند شرکت‌های دانش بنیان و یا بنیاد ملی نخبگان شوند که با درخواست همه این موارد در سیستم، بعد از بررسی و تائید، این تسهیلات لحاظ می‌شوند.

کلمات کلیدی : شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)
Captcha