ستاد توسعه فناوری های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی نخستین نمایشگاه صنعت چاپ سه بعدی و مسابقه انتخاب بهترین چاپگرهای سه بعدی ایران را با هدف گردآوردی فعالان، ارزش آفرینان و سرمایه گذاران این صنعت با مخاطبین بالقوه و بالفعل برگزار می‌کند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه فناوری های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی نخستین نمایشگاه صنعت چاپ سه بعدی و مسابقه انتخاب بهترین چاپگرهای سه بعدی ایران را با هدف گرد آوردی فعالان و ارزش آفرینان و سرمایه گذاران این صنعت با مخاطبین بالقوه و بالفعل برگزار می‌کند. بر این اساس اردیبهشت ماه 96 این گردهمایی بزرگ علمی و صنعتی در سه بخش اصلی برگزار می شود.


مسابقه انتخاب بهترین پرینتر سه بعدی ایرانی

بنابراین در این مسابقه ویژگی‌های فنی چاپگرهای سه بعدی ساخت ایران در تولید یک نمونه استاندارد به چالش کشیده می شود و در نهایت با ارزیابی شاخص های کمی و کیفی از پیش تدوین شده توسط داوران مسابقه، برترین های این حوزه انتخاب و معرفی می شوند. برآیند این رقابت پایگاه داده ای خواهد شد که راهنمای مخاطبین این صنعت خواهد بود.


نمایشگاه دستاوردهای صنعت چاپ سه بعدی و تکنولوژی های ساخت افزودنی
همچنین نمایشگاه برگزار شده محلی برای عرضه توانمندی های شرکت های ایرانی و خارجی در حوزه صنعت چاپ سه بعدی است شرکت های علاقه مند می توانند برای برقراری ارتباط با مشتریان و متقاضیان استفاده از خدمات چاپ سه بعدی و گسترش سهم بازار خود در این نمایشگاه شرکت کنند.


سخنرانی های علمی
در این سخنرانی ها اساتید و محققان برتر و موفق صنعت چاپ سه بعدی، نگاهی به وضعیت کنونی، فرصت ها و خلاها و همچنین آینده ی صنعت چاپ سه بعدی ایران خواهند داشت.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد می توانند به سایت www.3dshow.ir مراجعه کنند.

کلمات کلیدی : چاپگر سه‌ بعدی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code