استقبال دانشجویان و اساتید از طرح یک‌ساله تخفیف ویژه اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها برای دریافت خدمات آزمایشگاهی، چشمگیر بوده است.

به دنبال راه‌اندازی باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، طرح‌های متنوع تخفیف دریافت خدمات آزمایشگاهی برای اعضای این باشگاه ایجاد شد. بر اساس این طرح‌ها، بخشی از هزینه دریافت خدمات از آزمایشگاه‌های عضو شبکه، به صورت یارانه از سوی شبکه آزمایشگاهی به آزمایشگاه ارایه کننده خدمات، پرداخت می‌گردد.
زیرساخت ایجاد شده برای باشگاه مشتریان این امکان را برای همه سازمان‌های کشور ایجاد کرده است که حمایت‌های خود از پژوهشگران، صنعتگران و شرکت‌های دانش‌بنیان برای انجام پژوهش و آزمون در آزمایشگاه‌ها را به راحتی از این طریق انجام دهند و با حذف فرایندهای زمان‌بر و گاهی پیچیده مالی، دریافت خدمات آزمایشگاهی را تسهیل کند.
در همین راستا، طرح تخفیف یک‌ساله ویژه اعضای هیئت علمی که 105 دانشگاه و پژوهشگاه در سراسر کشور را پوشش می‌دهد، از ابتدای مهرماه 1395 با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، اجرا شد. در این طرح، هر عضو هیئت علمی در مراکز مشمول این طرح، از 40درصد یارانه دریافت خدمات آزمایشگاهی تا سقف 40 میلیون ریال برخوردار می‌شود. این یارانه به صورت تخفیف از سوی آزمایشگاه به دارنده اعتبار ارایه می‌گردد و از سوی شبکه آزمایشگاهی به آزمایشگاه ارایه کننده خدمت، پرداخت می‌شود.
طی مدت یک سال که اجرای این طرح می‌گذرد، تعداد 2495 عضو هیئت علمی برای دریافت اعتبار طرح ثبت نام کرده‎اند که در مجموع، از 99،800 میلیون ریال اعتبار استفاده از خدمات آزمایشگاهی بهره‌مند شده‌اند. ثبت نام در این طرح تا پایان شهریورماه 96 ادامه دارد و افراد دارای اعتبار، تا پایان سال جاری فرصت دارند تا از این اعتبار برای دریافت خدمات آزمایشگاهی از مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، استفاده نمایند.
شایان ذکر است، مهلت ثبت نام در طرح تخفیف ویژه عضویت در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی نیز 31 شهریورماه جاری به پایان می‌رسد و کاربران تا پایان سال جاری فرصت دارند تا از اعتبار ثبت شده برای ایشان، استفاده نمایند. این طرح به صورت یکساله تعریف شده بود که تا پایان شهریور سال جاری تمدید شد.
شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی تلاش می‌کند با جلب حمایت‌های سازمان‌های حمایت‌کننده پژوهش در کشور، نسبت به ارایه طرح‌های متنوع تخفیف خدمات آزمایشگاهی به محققین و صنایع، اقدام نماید.
کلمات کلیدی : خدمات آزمایشگاهی,شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code

نظرات

0 0

پیمان - ‏۱۳۹۶/۰۷/۰۱

سلام و خسته نباشید. امکان تمدید این طرح وجود دارد؟ لطفا پاسخ دهید

پاسخ
پاسخ مسئول سایت :
در حال حاضر زمان ثبت نام طرح ها به پایان رسیده است. در صورت تمدید، اطلاع رسانی خواهد شد.