پلتفرم مهامکس، به همه اعضای هیئت علمی عضو باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، 25 درصد تخفیف خدمات آزمایشگاهی تا سقف 20 میلیون ریال ارایه می‌کند.

پلتفرم مهامکس به منظور تسهیل در دریافت خدمات آزمایشگاهی از مراکز آزمایشگاهی سراسر کشور برای پژوهشگران، خدمات آزمایشگاهی خود را به اعضای هیئت علمی با 25 درصد تخفیف ویژه ارایه می‌کند.

بر این اساس، هر عضو هیئت علمی مراکز علمی و پژوهشی کشور که عضو باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی است می‌تواند خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز خود را از طریق این پلتفرم سفارش دهد و تا سقف 20 میلیون ریال از تخفیف 25 درصدی بهره‌مند شود.

لازم به ذکر است این طرح تخفیف از ابتدای خرداد ماه جاری فعال شده و تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت.

پیرو اعلام شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی مبنی بر مشارکت آزمایشگاه‌های عضو شبکه در ارایه تخفیف خدمات آزمایشگاهی، پلتفرم مهامکس به عنوان یک پلتفرم خصوصی در حوزه ارایه خدمات آزمون و مشاوره‌ در حوزه آزمایشگاهی و با هدف تأمین خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز پژوهشگران، دانشجویان، اعضای هیئت علمی و صنعتگران کشور ایجاد شده و تخفیف خدمات آزمایشگاهی را در سراسر کشور ارایه می‌کند.

این پلتفرم سعی دارد خدمات آزمایشگاهی را با کیفیت مناسب و هزینه مناسب در اختیار پژوهشگران قرار داده و خدماتی همچون مشاوره انتخاب آزمون، تحلیل و تفسیر نتایج آزمون‌ها را نبز به متقاضیان ارایه نماید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی این پلتفرم به نشانی www.mahamax.com مراجعه نمایید. 

کلمات کلیدی : گرنت

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code