دوره آموزش غیرحضوری XRD یا پراش پرتو ایکس در بستر جدید دستیار خوب در تاریخ ۱۹ خردادماه ۹۷ در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. با توجه به محدود بودن ظرفیت دوره، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام و پرداخت خود را تکمیل کرده باشند.

برنامه آموزش آفلاین سایت آموزش نانو (دستیار خوب) در راستای ارتقای کیفیت آموزش‌های غیرحضوری سایت و افزایش رضایت کاربران از زمستان سال ۹۶ به صورت رسمی آغاز شده است. ضبط با اساتید مجرب و مطرح در حوزه‌های مختلف نانو طی ماه‌های اخیر انجام و پلتفرم مجازی دستیار خوب برای اجرای دوره‌ها طراحی شده است. در این دوره‌ها محتوای درسی به شکل ویدئو، متن و عکس در اختیار دانش‌پذیران قرار می‌گیرد. علاوه بر محتوای درسی، دانشپذیران می‌توانند تمرین‌های دوره و آزمون آن را به صورت آنلاین اجرا کرده و از طریق سیستم شبکه اجتماعی پلتفرم با سایر هم‌کلاسی‌ها و استاد درس در ارتباط باشند.

 

دوره آموزش غیرحضوری «XRD یا پراش اشعه ایکس» در بستر جدید (دستیار خوب) در تاریخ ۱۹ خردادماه ۹۷ با تدریس جناب آقای دکتر مولایی برگزار می‌شود. این دوره شامل ۳ ساعت ویدیو است و همچنین علاوه بر ویدیو، متن آموزشی حوزه XRD را دارد. مهلت ثبت‌نام در این دوره‌ تا ۱۸ خرداد است و این دوره‌ به مدت ۲ روز در اختیار افراد ثبت‌نامی در این دوره‌ خواهد بود.


هزینه ثبت‌نام در این دوره برای دانشجویان ۳۷,۵۰۰ تومان، که با در نظر گرفتن تخفیف شروع به کار پلتفرم آموزشی جدید (دستیارخوب) به شرح ذیل است:

۱- ویژه دانشجویان و کسانی که حداقل در یک دوره شرکت کرده‌اند (۵۰ درصد تخفیف): ۳۷,۵۰۰ تومان

۲- عادی (۲۰ درصد تخفیف): ۶۰۰۰۰ تومان

 

 گفتنی است در صورت انصراف از ثبت‌نام ۷۰ درصد هزینه پرداختی قابل برگشت است؛ لذا خواهشمند است در حین ثبت‌نام دقت نمایید.

 

سرفصل های دوره

- معرفی اطلاعات حاصل از تکنیک XRD
- اصول کلی کار دستگاه پراش اشعه ایکس
- آشنایی با اصلاحات لازم در طی تحلیل یک طرح پراش XRD
- شناسایی فازی
- اندیس گذاری طرح پراش
- آشنایی با کارت های JCPDS (مرجع تشخیص فازها) و نرم افزار PCPDFWIN
- محاسبه اندازه کریستالیت با استفاده از طرح پراش به روش شرر و ویلیامسون-هال
- محاسبه کرنش ساختاری از طرح پراش
- آشنایی با برخی از خطاها در طرح پراش

 

نحوه ثبت نام دوره

لینک ثبت‌نام از تاریخ ۲۲ اردیبهشت‌ماه فعال شده و با توجه به محدود بودن ظرفیت، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام و پرداخت خود را تکمیل کرده باشند.


هرگونه تغییری در برنامه دوره از طریق سایت آموزش نانو اطلاع‌رسانی خواهد شد. ثبت‌نام در این دوره‌ از طریق صفحه شخصی اعضا در سایت ستاد قسمت کارتابل افراد (حمایت تشویقی) صورت می‌گیرد.

 

filereader.php?p1=main_18d8042386b79e2c2

 

filereader.php?p1=main_816b112c6105b3ebd

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌ XRD یا پراش اشعه ایکس می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۶۶۴۲۷۲۷۲ و ۰۹۱۰۴۷۱۲۰۳۶ تماس حاصل فرمایید.

 

کلمات کلیدی : برگزاری دوره آموزشی,XRD

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code