یازدهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو ۲۱ الی ۲۴ مهرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج ‌فارس برگزار می‌گردد.

در این جشنواره، نهادهای فعال در سه قالب حضور خواهند داشت که عبارتند از:

-         نهادهای ترویجی شامل باشگاه دانش‌آموزی، فروشگاه کتاب تخصصی، انجمن‌های دانشگاهی و شرکت‌های آموزشی؛

-         مراکزعلمی شامل آزمایشگاه، دانشگاه و پژوهشگاه، پارک و مرکز رشد؛

-          شرکت‌های صنعتی در ۱۲ بخش (Pavilion) سازندگان تجهیزات، خودرو، آب و محیط زیست، بهداشت و سلامت، ساختمان، کشاورزی و بسته‌بندی، نانومواد، نساجی، نفت و صنایع وابسته، بازرگانی؛ شرکت‌های مشاوره‌ای – خدماتی و کارگزاران خدمات فناوری و بخش بین‌الملل.

 

هم‌زمان با برگزاری نمایشگاه، کارگاه‌های تخصصی و مراسم تجلیل از برترین‌ محصولات دارای تاییدیه فناوری نانو نیز برگزار خواهند شد.

 

بدین وسیله از علاقمندان و فعالین حوزه نانو دعوت به‌عمل می‌آید برای حضور و ثبت نام در این جشنواره و نمایشگاه به پایگاه اینترنتی جشنواره نانو مراجعه نمایند.

 

جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو هر ساله با هدف پیگیری برنامه‌های تعیین شده در سند چشم‌انداز توسعه فناوری نانو برگزار می‌شود. دهمین دوره، ۱۴ الی ۱۷ مهرماه سال 1396 با همت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در سالن خلیج‌فارس محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، برگزار شد و در بخش آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاهی، 17 غرفه از آزمایشگاه‌های بخش خصوصی، دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و موسسات پژوهشی کشور حضور داشتند و توانمندی خود را به بازدیدکنندگان معرفی کردند.

 

غرفه‌ی شبکه‌ی آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در این نمایشگاه، پذیرای بازدیدکنندگان مختلفی از جمله تورهای دانشجویی، اعضای هیئت علمی، صاحبان صنایع و سایر علاقه‌مندان بود و توانمندی شبکه در حوزه‌ی اطلاع‌رسانی تجهیزات و خدمات قابل‌ ارائه توسط مراکز عضو در سراسر کشور و نیز طرح‌های حمایتی شبکه از آزمایشگاه‌ها و پژوهشگران، به بازدیدکنندگان از غرفه معرفی شد.

کلمات کلیدی : جشنواره فناوری نانو,ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code