اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های سراسر کشور و شرکت‌های دانش‌بنیان، در صورت استمرار دریافت خدمت از طریق باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، می‌توانند تا 40 درصد تخفیف دریافت کنند.

دکتر اسدی فرد، مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی گفت: «اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های سراسر کشور با عضویت در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، می‌توانند از تخفیف‌های متنوعی برای دریافت خدمات آزمایشگاهی، بهره‌مند شوند».

 

وی افزود: «هر عضو هیئت علمی دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های سراسر کشور و همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان در ابتدا می‌تواند تا سقف 20 میلیون ریال، 25 درصد تخفیف را در زمان استفاده از خدمات آزمایشگاهی اعضای شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، دریافت نماید».

 

به گفته مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در صورتی که مشمولین این طرح تخفیف از تمام اعتبار طرح برای دریافت خدمات آزمایشگاهی استفاده نمایند، می‌توانند از تخفیفات بیشتری در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، بهره‌مند گردند.

 

طرح تخفیف ارایه شده از سوی شبکه آزمایشگاهی ویژه اعضای هیئت علمی و شرکت‌های دانش‌بنیان، ترکیبی از سه طرح تخفیف است که درصد تخفیف آنها به صورت پلکانی تا 40 درصد افزایش می‌یابد.

 

اعضای باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی با حضور فعال در این باشگاه و دریافت خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز خود از این طریق، می‌توانند از مشتریان عادی، به مشتریان نقره‌ای و طلایی ارتقا یابند و از درصد تخفیف بیشتری برای این منظور استفاده کنند.

 

دکتر اسدی فرد، ضمن معرفی پلتفرم مهامکس به عنوان کارگزار شبکه آزمایشگاهی در ارایه خدمات تخفیف‌دار به مشتریان، ارایه مشاوره طراحی، انتخاب و تحلیل نتایج آزمون، و همچنین خدمات حمل و نقل نمونه از محل مشتری به آزمایشگاه‌ها را از دیگر خدمات این پلتفرم برشمرد.

 

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده و برنامه‌های متنوعی را به منظور توسعه زیرساخت آزمایشگاهی کشور و تسهیل دسترسی پژوهشگران، شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع به خدمات آزمایشگاهی در سراسر کشور، در دستور کار خود دارد.

 

شایان ذکر است شبکه آزمایشگاهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال 1396، بیش از 2 میلیون خدمت آزمایشگاهی به محققین و صنایع کشور ارایه کرده است.

علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و بهره‌مندی از تخفیف خدمات آزمایشگاهی می‌توانند به باشگاه مشتریان پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی مراجعه نمایند.

کلمات کلیدی : شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی,دکتر رضا اسدی فرد,خدمات آزمایشگاهی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code