با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تفاهم با بیمه ایران، مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی می‌توانند از بسته اختصاصی خدمات بیمه برای آزمایشگاه‌ها با تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.

رضا اسدی فرد، مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، با اشاره به ضرورت و نیازی که در مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی برای پوشش حوادث و خطرات مرتبط با آتش سوزی، شکست ماشین آلات، مسئولیت حرفه‌ای کارشناسان و مدیران آزمایشگاه‌ها وجود دارد گفت: «به منظور بهره‌مندی مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی و شرکت‌های دانش‌بنیان از پوشش بیمه‌ای مناسب، تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت سهامی بیمه ایران، امضا شده‌است. بر اساس این تفاهم‌نامه، بیمه ایران، بسته ویژه بیمه آزمایشگاه‌ها را با تخفیف و تسهیلات اختصاصی، به مشمولین ارائه می‌دهد».

 

دکتر اسدی فرد در خصوص شیوه استفاده مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی از این خدمات، اظهار داشت: «مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی ابتدا به نمایندگی‌های منتخب بیمه ایران در سراسر ایران که فهرست آنها از طریق شبکه آزمایشگاهی در اختیار آزمایشگاه ها قرار گرفته، مراجعه نموده و پس از کسب اطلاعات کافی از نماینده بیمه در خصوص نوع بیمه مورد نظر، درخواست خود برای تهیه معرفی نامه را از طریق کارتابل آزمایشگاه به دبیرخانه شبکه آزمایشگاهی ارسال می‌کنند. پس از بررسی و تأیید درخواست، معرفی‌نامه‌ای از سوی کارگزار شبکه آزمایشگاهی به نماینده بیمه ایران ارسال خواهد شد و بیمه‌نامه از سوی نمایندگی صادر می‌گردد».

 

به گفته مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، خدمات بیمه‌ای تفاهم‌نامه مذکور در قالب چهار بسته بیمه‌ای زیر ارایه می‌شود:

الف) بیمه‌های آتش سوزی (بسته حامی شماره یک)؛

ب) بیمه‌های مسئولیت (بسته حامی شماره دو)؛

ج) بیمه‌های اشخاص (بسته حامی شماره سه)؛

د) بیمه مهندسی شکست ماشین آلات (ماشین آلات الکترونیک و مکانیکال) (بسته حامی شماره چهار).

 

شایان ذکر است جزئیات مربوط به چگونگی استفاده از این بیمه‌نامه و نحوه ارسال درخواست، از طریق بخش مستندات شبکه در کارتابل اختصاصی آزمایشگاه‌ها در شبکه آزمایشگاهی اطلاع رسانی شده است.

کلمات کلیدی : بیمه,شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی,معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری,خدمات,آزمایشگاه

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code