معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از هر عضو هیئت علمی در سراسر کشور 30 تا 50 درصد برای دریافت خدمات آزمایشگاهی حمایت می‌کند.

به گزارش دبیرخانه شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، اعضای هیئت علمی مراکز آموزشی و پژوهشی سراسر کشور می‌توانند خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز خود را با تخفیف 30 تا 50 درصدی دریافت نمایند.

 

در این طرح حمایتی که ویژه اعضای هیئت علمی و برای بهار 98 ارایه شده است، به هر عضو هیئت علمی 30 میلیون ریال گرنت دریافت خدمات آزمایشگاهی اختصاص داده می‌شود که با استفاده از آن می‌تواند خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز از مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در سراسر کشور دریافت نماید.

 

یارانه اعضای هیئت علمی

 

بر اساس این گزارش، به منظور تسهیل در دریافت خدمات آزمایشگاهی، این امکان در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی ایجاد شده است که دارنده این گرنت بتواند به میزان لازم، از گرنت خود به دانشجویان نیز منتقل نماید.

 

هر عضو هیئت علمی می‌تواند یک بار از مزایای این طرح بهره‌مند شود و پس از فعال سازی گرنت، طی سه ماه می‌تواند از اعتبار فعال شده استفاده نماید.

 

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی بیش از 500 مرکز آزمایشگاهی در سراسر کشور را زیر پوشش دارد که خدمات متنوعی را به پژوهشگران و صنایع کشور ارایه می‌کنند.

 

برای دریافت راهنمای ثبت نام و فعال‌سازی گرنت به «باشگاه مشتریان» شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی مراجعه شود.

کلمات کلیدی : شبکه آزمایشگاهی,حمایت,خدمات آزمایشگاهی,آزمایشگاه,آزمون,دستگاه,تجهیز,شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code

نظرات

0 0

احمد لطف آباد عرب - ‏۱۳۹۸/۰۱/۲۸

با سلام و احترام\\\\r\\\\nبسیار طرح خوب و جالبی است\\\\r\\\\n\\\\r\\\\nتشکر

پاسخ