در حاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، توافقنامه راه‌اندازی آزمایشگاه‌های مرجع نفت در قشم امضا شد.

توافقنامه همکاری‌های فنی، نظارتی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی به‌منظور تجهیز، استقرار و راه‌اندازی آزمایشگاه‌های مرجع نفت، فرآورده‌های نفتی، گاز و میعانات در منطقه آزاد قشم، میان پژوهشگاه صنعت نفت، موسسه آموزش عالی قشم و شرکت مشاوران آزمای نفت ایرانیان امضا شد.

 

این توافقنامه سه‌جانبه در حاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت میان جعفر توفیقی، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، منصور آزاد، رئیس موسسه آموزش عالی قشم، و وحید ابراهیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت مشاوران آزمای نفت ایرانیان، در غرفه پژوهشگاه امضا شد.

 

این توافقنامه با هدف تقویت و تعمیق ارتباط موثر و فعال در راستای توسعه اشتغال در جزیره قشم به صورت مستقیم و غیر مستقیم و همکاری در تهیه و تدوین بسته‌های آزمایشگاهی، پژوهشی و آموزشی بر اساس استانداردهای ملی و بین‌المللی مرتبط با موضوع توافقنامه امضا شده است. از دیگر اهداف این توافقنامه به حضور فعال در حوزه پژوهش و آزمایشگاهی و آموزشی در جزیره قشم و حوزه خلیج فارس می‌توان اشاره کرد.

 

توافقنامه آزمایشگاه‌های مرجع نفت

 

آزمایشگاه مشاوران آزمای نفت ایرانیان و پژوهشگاه صنعت نفت از مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی هستند که اطلاعات توانمندی‌ها و خدمات آنها در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی ارایه شده است.

کلمات کلیدی : توافق‌نامه,صنعت نفت,شبکه آزمایشگاهی,آزمایشگاه,تجهیز,دستگاه

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)
Captcha