شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی طرح تخفیف پنجاه درصدی برای شرکت‌های دانش‌بنیان در نظر گرفته است.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی تخفیف پنجاه درصدی تا سقف 40 میلیون ریال ویژه شرکت های دانش بنیان اختصاص داده است.

برای دریافت راهنمای ثبت نام و فعال‌سازی گرنت به «باشگاه مشتریان» شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی مراجعه شود.

 

طرح تخفیف خدمات آزمایشگاهی

 

باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی در سال 1398 بیش از 150 میلیارد ریال یارانه استفاده از خدمات آزمایشگاهی در قالب طرح‌های تخفیف دریافت خدمات به اعضای باشگاه مشتریان، اعضای هیئت علمی، برگزیدگان بنیاد نخبگان، شرکت‌های دانش‌بنیان، منتخبین پسادکتری و سرآمدان علمی ایران تخصیص داده است.


باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی با تسهیل دسترسی به خدمات آزمایشگاه ها، به شرکت‌ها و محققان دانشگاهی کمک کرده تا بتوانند دسترسی‌ سریع‌تر و ساده‌تری به خدمات آزمایشگاهی داشته باشند. این باشگاه از اواسط سال 1394 کار خود را آغاز کرد و در حال حاضر 85 هزار عضو دارد.


استقبال جامعه علمی در کشور از باشگاه مشتریان طی سال گذشته به حدی بود که 65 هزار نفر طی سال گذشته در این باشگاه ثبت‌نام کردند و از مزایای آن بهره‌مند شدند.

 

 افراد (حقیقی و حقوقی) با عضویت در این باشگاه می‌توانند با مراجعه به همه آزمایشگاه‌های عضو شبکه در سراسر کشور، خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز خود را تا سقف حمایت تعریف شده، دریافت کنند. پژوهشگران و شرکت‌های دانش‌بنیان با عضویت در این باشگاه از مزیت‌هایی مانند کاهش مشغولیت با فرآیندهای متنوع مالی و اداری مراکز ارایه کننده خدمات آزمایشگاهی، تسریع و سهولت در دستیابی به خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز و برخورداری از تخفیف‌های متنوع خدمات آزمایشگاهی، بهره‌مند می‌شوند.

کلمات کلیدی : گرنت,تخفیف

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code