دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گفت: در ادامه طرح‌های تخفیفی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، شرکت‌های خلاق هم به لیست این طرح‌ها اضافه شدند و از امروز این شرکت‌ها برای دریافت خدمات آزمایشگاهی 50 درصد تخفیف می‌گیرند.

پرویز کرمی دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به این‌که 40 میلیون ریال اعتبار برای شرکت‌های خلاقی که قصد دارند از خدمات آزمایشگاهی بهره ببرند، در نظر گرفته شده است، بیان کرد: این تخفیف به خدمات مختلف در حوزه‌های فنی و مهندسی، مکانیک، مواد و متالورژی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن، حوزه محیط زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی، حوزه‌های زیست‌فناوری و پزشکی، داروسازی، سلول‌های بنیادی، مهندسی بافت، حوزه‌های علوم شناختی و مغز، صنایع دستی، مواد غذایی و غیره، تعلق می‌گیرد.

 

بنا به گفته پرویز کرمی دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این خدمات هدفی جز افزایش رضایتمندی مردم و صنایع از خدمات آزمایشگاهی ندارد. طرح‌های تخفیفی کمک می‌کند که سطح کیفی این خدمات در کشور افزایش یابد.

 

آن‌طور که کرمی می‌گوید: این تخفیفات تاکنون شامل حال دانشجویان، اساتید، پژوهشگران، شرکت‌های دانش‌بنیان، سرآمدان علمی، اعضای بنیاد ملی نخبگان و همه کسانی که به نوعی با این خدمات سر و کار دارند، شده است.

 

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پلتفرم به اشتراک‌گذاری دستگاه‌ها و ارایه خدمات آزمایشگاهی است. حمایت از توسعه کمی و بهبود کیفی خدمات آزمایشگاهی در کشور از دیگر اهداف شکل‌گیری این شبکه بیان شده است.

 

باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم برای تسهیل در دریافت خدمات ایجاد شده است و تخفیف های متنوعی را به اعضای هیات علمی، دانشجویان، شرکت‌های دانش بنیان و صنایع کشور ارایه می‌دهد.

 

 

کلمات کلیدی : باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی,معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری,خدمات اعتباری,تخفیف

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code