شبکه آزمایشگاهی فناوری ‌های راهبردی به مناسبت هفته پژوهش و روز دانشجو، 15 میلیارد ریال اعتبار ویژه برای اعضای هیئت علمی و دانشجویان سراسر کشور در نظر گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، با نزدیک شدن به روز دانشجو و هفته پژوهش، باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی هدیه ای را برای حمایت و رونق پژوهش‌های فناورانه در نظر گرفته است. در این طرح ویژه، دانشجویان و اعضای هیئت علمی سراسر کشور می‌توانند تا 25 آذرماه با ثبت نام در این باشگاه و انتخاب طرح «اعتبار هدیه به مناسب روز دانشجو و هفته پژوهش سال 99» از 5 میلیون ریال اعتبار با تخفیف 90 درصدی تا 30 دی‌ماه استفاده نمایند. همچنین پژوهشگران سراسر کشور می‌توانند علاوه بر اعتبار مذکور از سایر اعتبارات فعال در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی نیز بهره‌مند گردند.

 

دانشجویان، و اعضای هیئت علمی به منظور ثبت نام و بهره مندی از طرح‌های اعتباری باشگاه مشتریان می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی My.Labsnet.ir پس از ثبت نام و انتخاب طرح های مورد نظر، تنها با ارایه شماره ملی خود به آزمایشگاه‌های عضو این شبکه، خدمات آزمایشگاهی را ارزانتر دریافت نمایند.

 

باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای حمایت از پژوهشگران، دانشجویان، اعضای هیئت علمی و شرکت های دانش بنیان در سال 1394 تشکیل شده است و تا کنون بیش از 100 هزار عضو برای بهره‌مندی از خدمات و اعتبارات آن، به این باشگاه پیوسته اند.

 

کلمات کلیدی : باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی,تخفیف,شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی,عضو هیئت علمی,دانشجو

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code