شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی با اعطای اعتبار 60 میلیون ریالی به اعضای جوان هیئت علمی دانشگاه‌های سراسر کشور زمینه را برای حمایت از طرح‌های پژوهشی نخبگان جوان فراهم می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه آزمایشگاهی فناوری ‌های راهبردی، نیروی انسانی جوان، خلاق و دانش‌آموخته از ستون‌های اصلی و محور توسعه پژوهش و رونق دهنده اقتصاد دانش ‌بنیان به شمار می‌رود. در همین راستا و بر اساس نقشی که خدمات آزمایشگاهی در توسعه فناوری‌ها و پیشبرد پژوهش‌های کاربردی ایفا می‌کند، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی اعتبار‌ ویژه‌ای را برای اعضای هیئت علمی جوان سراسر کشور در نظر گرفته است.

 

بر این اساس آن دسته از اعضای هیئت علمی که کم‌تر از 5 سال از تاریخ شروع فعالیت آن‌ها به عنوان هیئت علمی گذشته است، می‌توانند از طریق باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی علاوه بر سایر اعتبارات فعال در این باشگاه از اعتبار 60 میلیون ریالی با تخفیف 75 درصد نیز بهره‌مند شوند.

 

متقاضیان برای استفاده از این طرح کافی است پس از عضویت در پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی به نشانی My.Labsnet.ir طرح «اعتبار ویژه اعضای هیئت علمی جوان» را انتخاب نموده و مدراک مورد نیاز را بارگذاری نمایند، تا پس از بررسی کارشناسان شبکه، اعتبار برای ایشان فعال گردد.

 

باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی برای تسهیل در دریافت خدمات آزمایشگاهی در سال 1394 ایجاد شده است و اعتبارات متنوعی را به اعضای هیئت علمی، دانشجویان، شرکت های دانش بنیان و خلاق ارایه می دهد.

 

کلمات کلیدی : تخفیف,باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی,شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code