شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی با اعطای اعتبار 30 میلیون ریالی به اعضای هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی زمینه را برای حمایت از طرح‌های پژوهشی فراهم می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، رضا اسدی‌فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در پاییز سال جاری برای ادامه حمایت از پژوهش های آزمایشگاهی در کشور برنامه‌ها و طرح‌های خوبی داریم که یکی از آنها ارائه 30 میلیون ریال اعتبار با تخفیف 40 درصدی به اعضای هیئت علمی سراسر کشور است.

 

وی افزود: شبکه آزمایشگاهی با ارائه این اعتبارات سعی می کند، زمینه را برای دست یابی محققان، دانشجویان، اساتید و فعالان حوزه آزمایشگاهی در کشور به تجهیزات و خدمات این حوزه فراهم کند.

 

اعتبارات شبکه آزمایشگاهی برای فصل پاییز 1400 اعلام شد

 

به گفته اسدی‌فرد، طرح دیگر این شبکه در پاییز 1400 ارائه 30 میلیون ریال اعتبار با تخفیف 40 درصدی به دانشجویان کارشناسی ارشد، دکتری و پسا دکتری است که این کار به افزایش نقش‌آفرینی دانشگاه‌ها در حوزه آزمایشگاهی منجر می شود.

 

پژوهشگران و دانشگاهیان می توانند برای ثبت نام و استفاده از این اعتبارات به سایت باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی به نشانی My.LabsNet.ir مراجعه نمایند.

 

کلمات کلیدی : شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی,تخفیف,عضو هیئت علمی,باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی,معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code