عضویت

کاربر گرامی
چنانچه پیش از این در سایت ستاد توسعه فناوری نانو ثبت نام کرده اید، می توانید با همان حساب کاربری وارد سیستم شوید و نیازی به ثبت نام مجدد ندارید.
اطلاعات ضروری (اجباری)
جنسیت
نام
نام خانوادگی
کد ملی
تلفن همراه
نام کاربری را می بایست بیش از ۶ کاراکتر و به صورت انگلیسی (حروف انگلیسی ، اعداد انگلیسی ، کاراکتر های _ و .) وارد نمایید.
- کلمه عبور می بایست مابین ۷ الی ۳۲ کاراکتر و متشکل از حروف کوچک یا بزرگ انگلیسی، اعداد و حداقل یکی از کاراکتر های خاص ~ ! @ # $ % ^ & * ( ) _ باشد.
- از ورود کلمه عبور فارسی خودداری نمایید.
نام کاربری
کلمه عبور
تکرار کلمه عبور
اطلاعات تکمیلی (اختیاری)
تاریخ تولد
ایمیل
تلفن ثابت
استان محل زندگی
شهر محل زندگی
اطلاعات تحصیلی
چنانچه نام دانشگاه یا مرکز شما در لیست وجود ندارد، به عنوان سایر مراکز وارد کنید.
دانشگاه/مرکز
وضعیت تحصیلی
کد معرف

- فایل تصویر پروفایل باید دارای ابعاد بزرگتر از ۱۲۰ در ۱۶۰ پیکسل باشد.

- فرمت های فایل تصویر پروفایل باید JPG و یا PNG باشد.

- پس از انتخاب تصویر مورد نظر و تنظیم موقعیت قسمتی از عکس که می خواهد انتخاب نمایید می بایست بر روی دکمه (انتخاب محدوده مشخص شده) برای ثبت تغییرات کلیک نمایید

تصویر پروفایل
انتخاب تصویر
عضویت در خبرنامه
عضویت در خبرنامه شبکه آزمایشگاهی
توافقنامه
متن توافقنامه
موافقت شرایط عضویت در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‎های راهبردی
بسمه تعالی
شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی
سامانه باشگاه مشتریان و ارایه طرح های تخفیف خدمات آزمایشگاهی به پژوهشگران و صنایع کشور
 
یکی از اهداف فعالیت شبکه آزمایشگاهی، تسهیل در دسترسی پژوهشگران و صنایع به خدمات آزمایشگاهی است. در همین راستا، شبکه سامانه‌ی ارایه طرح‌های ویژه‌ی تخفیف در خدمات آزمایشگاهی به مشتریان شبکه را از طریق پایگاه اینترنتی خود راه‌اندازی نموده‌است. در این سامانه، طرح‌های حمایتی مختلفی ارایه خواهند شد که متقاضیان پس از ثبت نام، در صورت دارا بودن شرایط، از خدمات طرح انتخاب شده، بهره‌مند می‌گردند. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز به منظور تشویق پژوهشگران به دریافت خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز از طریق این سامانه، در قالب طرح‌های تشویقی، از کاربران شبکه حمایت می‌کند.
 
با عضویت در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، قوانین کشوری در زمینه امنیت اطلاعات و فعالیت در فضای مجازی و همچنین قوانین شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی را می‌پذیرید و مسئولیت هرگونه سوء استفاده از سوی شما در این زمینه را نیز قبول می‎کنید.
 
شبکه آزمایشگاهی فناوری‎های راهبردی
تابستان 1394
کد امنیتی (حروف بزرگ)