شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی به مناسبت 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی، برای هر عضو هیئت علمی در سراسر کشور 40 میلیون ریال اعتبار دریافت خدمات آزمایشگاهی در نظر گرفته است.

به گزارش شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی، طرح ویژه‌ای برای تسهیل دریافت خدمات آزمایشگاهی توسط اعضای هیئت علمی سراسر کشور ارایه کرده است.

 

در طرح تخفیف ویژه چهل سالگی انقلاب، هر عضو هیئت علمی می‌تواند برای دریافت خدمات آزمایشگاهی از مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، از 40 درصد تخفیف تا 40 میلیون ریال بهره‌مند می‌شوند.

 

بر اساس این گزارش، ثبت نام در این طرح که به صورت ویژه اجرا می‌شود، از 11 تا 25 بهمن‌ماه جاری امکان پذیر خواهد بود.

 

با توجه به اعلام شبکه آزمایشگاهی، یک میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این طرح در نظر گرفته شده است و 250 نفر از اعضای هیئت علمی می‌توانند از مزایای این طرح برخوردار گردند.

 

اعضای هیئت علمی از سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به کارتابل خود در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، نسبت به فعال سازی این گرنت اقدام کنند.

 

تسهیلات خدمات آزمایشگاهی

 

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده و هم‌اکنون بیش از 500 مجموعه آزمایشگاهی، بیش از 11000 دستگاه را به منظور ارایه خدمات به پژوهشگران و صنایع، در این شبکه به اشتراک گذاشته‌اند.

 

شایان ذکر است که مشمولین این طرح می‌توانند تا 25 اسفند از گرنت تخصیص داده شده برای دریافت خدمات آزمایشگاهی استفاده نمایند. فهرست مراکز آزمایشگاهی ارایه دهنده خدمات آزمایشگاهی در قالب این طرح، در صفحه طرح تخفیف ویژه چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران قابل مشاهده است.

کلمات کلیدی : شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی,خدمات آزمایشگاهی,آزمایشگاه,آزمون,تسهیلات ویژه‌

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code

نظرات

0 0

پاک سرشت - ‏۱۳۹۸/۰۱/۲۴

با سلام\\r\\nآزمایشگاههایی که در طرح های ویژه این نهاد مشارکت دارند را از کجا باید شناسایی کرد؟

پاسخ
پاسخ مسئول سایت :

سلام

فهرست آزمایشگاه ها روی سایت شبکه در قسمت بانک اطلاعات موجود هست.