آزمایشگاه مهندسین مشاور آزمونه فولاد در اصفهان، به اعضای هیئت علمی و دانشجویان سراسر کشور، علاوه بر یارانه بهار و تابستان شبکه آزمایشگاهی، 20 درصد تخفیف در خدمات آزمایشگاهی ارایه می‌کند.

آزمایشگاه مهندسین مشاور آزمونه فولاد، فعالیت خود را از سال 1371 در زمینه انجام آزمایش‌های مقاومت مصالح، آزمایش‌های مکانیکی فلزات و آزمایش‌های غیرمخرب جوش آغاز کرده‌است. این مجموعه در حال حاضر دارای پنج بخش اصلی زیر است:

- آزمایشگاه مکانیک و متالورژی

- بازرسی فنی و بازرسی کالا

- آزمایشگاه کنترل کیفی مصالح

- آزمایشگاه کالیبراسیون

- ژئوتکنیـک

- خوردگی

- بخش آموزش

 

آزمایشگاه آزمونه فولاد

 

آزمایشگاه آزمونه فولاد هم راستا با خدمات و امتیازات شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی برای پژوهشگران و صنعت، برای اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و دانشجویان سراسر کشور 20 درصد تخفیف ویژه برای استفاده از همه خدمات آزمایشگاهی قابل ارائه در این آزمایشگاه در نظر گرفته است.

 

بر این اساس، اعضای هیئت علمی و دانشجویان می‌توانند علاوه بر 30 درصد یارانه فصل بهار و 60 درصد یارانه فصل تابستان طرح تخفیف باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، از تخفیف ارایه شده در آزمایشگاه آزمونه فولاد استفاده کنند.

 

همچنین شرکت های دانش بنیان می‌توانند علاوه بر 50 درصد یارانه باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، 20 درصد تخفیف خدمات آزمایشگاهی را از این آزمایشگاه دریافت کنند.

 

آزمایشگاه مهندسین مشاور آزمونه فولاد از اعضای فعال شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی است که اطلاعات توانمندی ها و خدمات آزمایشگاهی این مجموعه در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی ارایه شده است.

 

آزمایشگاه آزمونه فولاد

 

کلمات کلیدی : آزمایشگاه,باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی,شبکه آزمایشگاهی,تخفیف

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code