یکی از برنامه‌های شبکه آزمایشگاهی، ارائه اعتبارات ویژه به اعضای هیئت علمی دانشگاه های سراسر کشور به عنوان یکی از ارکان اصلی حوزه فناورانه در کشور است.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌ های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه همه اعضای هیئت علمی سراسر کشور برای ثبت نام و استفاده از اعتبار فصل بهار تا پایان خردادماه فرصت دارند افزود، شبکه هر سال اعتبارات و خدمات ویژه‌ای را برای اعضای باشگاه مشتریان خود در نظر می‌گیرد، این خدمات، اعضا را به افزایش کیفیت فعالیت‌های خود دلگرم می‌کند. 

 

 

وی گفت: شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی بهار امسال با وجود بیماری کرونا و شرایط ویژه کشور، اعتبارات خود را به اعضا ارائه نموده است. برای نمونه ارائه اعتبار 40 میلیون ریالی به اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها یکی از این خدمات است. همچنین 20 میلیون ریال اعتبار نیز به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می‌شود.

 

 

در این طرح‌های حمایتی برای اعضای جدید شبکه آزمایشگاهی فناوری ‌های راهبردی در سال 1399 هم 10 میلیون ریال در نظر گرفته‌ایم. اسدی‌فرد با بیان این نکته، ادامه داد: شرکت‌ های دانش‌ بنیان هم در سال 1399 از اعتبار 40 میلیون ریالی بهره خواهند برد.

 

کلمات کلیدی : باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی,معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری,تخفیف,آزمایشگاه,عضو هیئت علمی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code