شرکت مهندسی پایانه محیط پاک، فعال در حوزه سنجش آلاینده‌های زیست‌ محیطی، تمامی خدمات آزمایشگاهی خود را با 30 درصد تخفیف ارائه می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، ناصر باقری فروزان، مدیر مجموعه آزمایشگاه‌های شرکت مهندسی پایانه محیط پاک با اشاره به ارائه خدمات آزمایشگاهی در حوزه آلاینده‌های زیست‌محیطی گفت: گروه‌های گوناگونی مخاطب این خدمات هستند و به پژوهشگران، شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالان فناور دانشگاهی ارائه می‌شود.

 

این فعال فناور، هدف از این تخفیف‌ها را حمایت از محققان، دانشجویان و پژوهشگران در زمینه‌های مختلف علمی عنوان کرد و گفت: در فصل زمستان تمامی خدمات آزمایشگاهی این مجموعه با 30 درصد تخفیف به مشتریان ارائه می‌شود.

 

باقری فروزان از ارائه این خدمات بر بستر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌ های راهبردی به تمامی اعضای باشگاه مشتریان این شبکه خبر داد و افزود: شرکت مهندسی پایانه محیط پاک با دارا بودن گواهینامه معتمد سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان آزمایشگاه معتمد در زمینه سنجش آلاینده های محیط زیست در بخش هوا، آب و فاضلاب، خاک و رسوب فعالیت می‌کند.

 

وی با اشاره به تنوع قابل توجه در خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی گفت: آزمایشگاه شیمی شرکت مجهز به دستگاه های آزمایشگاهی نظیر طیف سنج مرئی فرابنفش، کدورت سنج، کجلدال، جارتست، کوره الکتریکی و غیره است و پارامترهای DO , PH , BOD , COD , SS , TDS , TSS، کلیه آنیون ها و کاتیون ها، کدورت، چربی و روغن در نمونه های آب، خاک، رسوب، پساب و پسماند را آنالیز می نماید.

 

مدیر مجموعه آزمایشگاه‌های شرکت مهندسی پایانه محیط پاک افزود: این شرکت به دستگاه طیف سنج جذب اتمی با قابلیت آنالیز فلزات و ترکیبات غیر آلی به روش شعله، کوره و سیستم هیدرید در محدوده  ppb و ppm و هم چنین دستگاه کروماتوگراف گازی با دتکتور های TCD و  FID مجهز است.

 

باقری فروزان با اشاره به انجام آزمون‌های میکروبیولوژی در این مجموعه آزمایشگاهی ادامه داد: این بخش از آزمایشگاه از توانمندی انجام آزمون های مربوط به شناسایی و شمارش پارامتر های میکروبیولوژی شامل کلیفرم ها، کلیفرم های گوارشی، شمارش باکتری ها و غیره برخوردار است.

 

وی همچنین به ارائه خدمات آزمایشگاهی در بخش آلودگی‌ها اشاره کرد و گفت: در بخش آلودگی هوا و صدا، گازهای خروجی دودکش و همچنین ترکیبات آلی و سرطان‌زای خروجی دودکش بر اساس به روزترین استانداردها و مؤلفه‌های زیست‌محیطی مورد سنجش قرار می‌گیرد. باقری فروزان از تجهیزات آزمایشگاهی سنجش هوای محیط گفت و ادامه داد: نمونه برداری و آنالیز گازها و بخارات هوای محیط و همچنین نمونه برداری و آنالیز فلزات سنگین هوای محیط طبق شیوه EPA انجام می‌شود.

 

این فعال فناور افزود: مخاطبان عضو باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی می‌توانند ضمن برخورداری از این تخفیف‌ها، اعتبار خود را برای دریافت خدمات آزمایشگاهی مورد استفاده قرار دهند.

 

کلمات کلیدی : آلودگی زیست محیطی,حذف آلاینده های زیست محیطی,باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی,شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی,تخفیف

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code